Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Porównywarki

Twój manager

login:

hasło:

» zarejestruj się
» przypomnienie hasła

» Inne artykuły

Energia do działania - przykład 5

Wręczenie oświadczenia o rozwiązaniu umowy o pracę

Jak w 2009 roku rozliczać koszty

Jak zatrudnić najlepszych ludzi i utrzymać ich w firmie

Popularność pracy zdalnej wśród polskich przedsiębiorców – raport ClickMeeting

Warto zobaczyć

 • dj na wesele lublin
 • DJ wodzirej na wesele Lublin. Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych.
 • djmarko.pl

  Termy Uniejów - tu połączysz życie zawodowe z przyjemnością

  dodano: 2015-04-28

   wersja do druku poleć znajomemu

  Termy Uniejów - tu połączysz życie zawodowe z przyjemnościąTermy Uniejów od początku swego istnienia nie chciały ograniczać się do świadczenia usług związanych z kompleksem termalno-basenowym. Owszem, to one stanowią centrum rozrywki i rekreacji w regionie. Ale ich celem było też wynieść konferencje i wyjazdy integracyjne na inny poziom, nadać spotkaniom biznesowym, czy naukowym nowy wymiar. A to wszystko po to, aby wyszły poza sztywne ramy i były odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby i pragnienia uczestników. Dlatego tu organizowane są wyjątkowe konferencje i imprezy firmowe. Warszawa i Łódź to miasta, które coraz częściej korzystają z takiej możliwości.

  Doskonały dojazd 

  Miejsce, gdzie organizowane są konferencje, to nie tylko doskonale wyposażone sale konferencyjne. Łódź czy inne polskie miasta oczekują też doskonałego dojazdu. I Uniejów im to zapewnia. Z różnych stron prowadzi tu droga A2. Dzięki tak doskonałemu połączeniu, dojazd z Łodzi zajmuje tu około 50 minut, a Warszawy czy Poznania - 1,5 godziny. I naprawdę warto wsiąść w samochód i przebyć tę trasę, aby dotrzeć do miejsca, gdzie wszystko wygląda inaczej i inaczej funkcjonuje.

  Nowoczesność wpleciona w historyczny klimat

  Połączenie nowoczesności z historią i tradycją wyróżnia każdą salę przystosowaną do przygotowania konferencji. To nie jest po prostu nowocześnie wyposażona sala konferencyjna, Warszawa którymi jest wypełniona.

  czytaj dalej

  reklama

  Tu każda sala ma w sobie nutę wyjątkowości. Choćby ze względu na fakt, że znajdują się one w zabytkowych obiektach, jak Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, czy Kasztel Rycerski. Sale te zaaranżowane w stylu z epoki z jakiej pochodzą są jednocześnie wyposażone technicznie i audiowizualnie. Przestronne, pełne światła, dzięki odpowiedniemu ustawieniu okien, zapewniają pełen komfort uczestnikom. 

  Konferencje te małe i te duże

  Konferencje, jeśli chodzi o ilość uczestników bywają różne. Zarówno na małe, jak i znacznie większe Uniejów jest doskonale przygotowany. Są tu zarówno duże sale, przystosowane do obsługi nawet 200 osób przy teatralnym ustawieniu krzeseł, jak i sale kameralne, w tym Sala Hrabiego Aleksandra, czy Sala Białej Damy. W salach tych organizowany jest także poczęstunek dla uczestników konferencji podczas przerw. Można na chwilę odpocząć, wymienić się poglądami z innymi uczestnikami, napić pysznej kawy i przekąsić coś, co będzie ucztą dla podniebienia.

  A po konferencji…

  Można korzystać z wszystkich atrakcji miejsca, w tym w organizowanych pokazach walk rycerskich, teatrze ognia, czy uciechach plebejskich. 

  Więcej informacji na www.konferencje-uniejow.pl/sale-konferencyjne

  przeczytano: 2734 razy

  home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
  ©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone