Elegancka piersiówka dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny

Elegancka piersiówka dobrym pomysłem na prezent dla mężczyznyW kwestii kupowania prezentów mężczyźni mają łatwiej. Paniom można ofiarować bukiet kwiatów, pudełeczko czekolady, drogą biżuterie lub zmysłową bieliznę. Jednak prawdę mówiąc kochające kobiety ucieszą się z każdego drobiazgu posiadającego wartość symboliczną. Doniczkowy kwiat uosabiający rozwój związku, niedrogi naszyjnik przypominający spacer po plaży lub zdjęcie z pierwszej randki. Panowie mają szerokie pole do popisu. A co z kobietami? Kupując prezent panie mają trudniejsze zadanie, gdyż mężczyźni są mniej wrażliwi. Z czego zatem mogą ucieszyć się panowie? Na pewno z czegoś podkreślającego ich męskość .

Piersiówka

Piersiówka jest małym, silnie spłaszczony naczyniem dopasowanym do kształtu ciała i służącym do dyskretnego przechowywania alkoholu w marynarce. Buteleczka powstała w XVIII wieku i była popularna wśród szlachty i arystokracji. Z czasem docenili ją również przedstawiciele niższych warstw społecznych. Szczególne uznanie zyskała w miastach portowych, gdzie kobiety przemycały w piersiówkach alkohol dla swoich ruszających w podróż kochanków.

Wzór i wykonanie

Pierwotnie piersiówkę wykonywano ze srebra lub z cyny, obecnie zaś produkowana jest ze stali nierdzewnych lub tworzywa sztucznego. Dopasowywana do kształtu ciała właściciela, wyposażona jest w przymocowaną zakrętkę. Niekiedy w skład zestawu piersiówki dodawane są niewielkie kieliszki, jednak najczęściej napój spożywany jest bezpośrednio z gwintowanej szyjki.

czytaj dalej

reklama

Cechą charakterystyczną buteleczki są zdobienia. Piersiówka przyozdobiona jest drukiem, rysunkiem lub grawerowanymi nadrukami. Niekiedy wyposażone są również w pokrowiec z tkaniny lub skóry.

Idealny prezent dla mężczyzny

Dla wielu panów piersiówka jest symbolem męskości. Sprytnie schowaną buteleczką wypełnioną dobrym trunkiem. Buteleczka zadowoli każdego mężczyznę, który lubi w wolnej chwili zrelaksować się dobrym napojem. Pozwala ona na skosztowanie trunku w każdej wolnej chwili.

Mężczyźni lubią rzeczy małe i praktyczne, prezenty z których mogą skorzystać w każdej chwili. Elegancka piersiówka to idealny podarunek dla panów. Warto zatem skorzystać z usług sklepu internetowego Troeber. i kupić ukochanemu mężczyźnie oryginalną buteleczkę.

Komentarze