Czy warto kupić laptop poleasingowy? Jak wybrać sklep?

Czy warto kupić laptop poleasingowy? Jak wybrać sklep?Zastanawiasz się, czy warto kupić laptop poleasingowy? Ile kosztuje taki sprzęt? Czy jest dobrej jakości? Jak wybrać sklep? Odpowiadamy na te pytania w niniejszym artykule. Sprawdź koniecznie!

Czy warto kupić laptop poleasingowy?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić laptop poleasingowy, to od razu odpowiemy na to pytanie ? tak, warto. Z wielu powodów. Oto niektóre z nich:

  • Sprzęt poleasingowy jest tańszy od tych samych modeli, które są fabrycznie nowe i nieużywane,
  • Sprzęt poleasingowy jest na gwarancji, firmy, które zajmują się sprzedażą, udzielają od 12 do nawet 24 miesięcy gwarancji na zakupiony towar,
  • Sprzedawcy znają doskonale urządzenia, które sprzedają, dzięki czemu klient może liczyć na fachową poradę i wyjaśnienie wątpliwości związanych ze sprzętem,
  • Sprzedawany sprzęt jest testowany i przywracany do stanu technicznego zbliżonego do fabrycznego,
  • Sprzęt poleasingowy był używany zazwyczaj w celach biznesowych, są to także komputery powystawowe, które nie były nadmiernie eksploatowane, dlatego też jest to sprzęt o bardzo wysokiej wydajności.

Ze sprzętu leasingowego korzystają najczęściej przedsiębiorstwa, którym zależy na markowym sprzęcie w biurze. W ofercie sklepów sprzedających komputery poleasingowe możemy znaleźć sprzęt takich marek jak Dell, hp, czy Asus. Ile kosztuje sprzęt poleasingowy?

Czy warto kupić laptop poleasingowy ? ile kosztuje sprzęt poleasingowy?

Ceny sprzętu poleasingowego wahają się w zależności od parametrów komputera.

czytaj dalej

reklama

Mocny i solidny komputer stacjonarny dla graczy możemy mieć w cenie o połowę niższej niż fabrycznie nowe komputery. Laptop do biura z procesorem i7 może nas wynieść około 1000 złotych, zamiast ponad 2000 złotych. Wiele zależy od tego, co konkretnie nas interesuje i jakie mamy potrzeby.

Jak wybrać dobry sklep ze sprzętem poleasingowym? Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość obsługi klienta, a także to, czy sklep udziela gwarancji. Zainstalowane na komputerach oprogramowanie powinno być legalne, a sprzedawca chętny do udzielenia wsparcia i fachowej porady.

Interesujesz się sprzętem poleasingowym? Na https://poleasingowy.net możesz znaleźć wiele przydatnych informacji na ten temat. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sprzętu po leasingu, warto w szczególności sprawdzić wpis PCLider.pl - sklep poleasingowy godny polecenia. Dowiesz się z niego, czym się kierować przy wyborze sklepu ze sprzętem poleasingowym!

Komentarze