Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Porównywarki

Twój manager

login:

hasło:

» zarejestruj się
» przypomnienie hasła

Warto zobaczyć

 • lisk explorer
 • lisk zug miasto osób lubi to osoby mówią o tym is a blockchain application platform based on its own network and
 • » Spółki - artykuły

  Rejestracja spółki z o.o. ( 2014-03-01)

  Rejestracja spółki z o.o.Rejestracja spółki z o.o to wyzwanie, z którym muszą się zmierzyć nowi przedsiębiorcy, którzy właśnie tą formę działalności wybrali. Rejestracja spółki w każdym przypadku jest, nazwijmy to, trudna. Jeśli jednak podjąłeś się zadania, którym jest założenie własnej spółki, to automatycznie czeka Cię jej rejestracja. Nie jest to łatwe zadanie, ale spokojnie, dasz radę przez to przebrnąć. Postaram się ogólnie Ci przybliżyć kwestie, z którym... (czytaj więcej)

  Udział w spółce ( 2014-03-01) autor: rs

  Udział w spółceKażdy, kto planuje rozpocząć prowadzenie spółki wraz ze wspólnikami, na pewno chce mieć jak największy udział w spółce. Najlepszym wyborem spółki będzie założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ponieważ jest to najpewniejsza spółka do prowadzenia. Wkłady wspólników ograniczają się tylko do wysokości wniesionego kapitału zakładowego, który wynosi 5000 złotych. Wkłady te mogą być zarówno w formie pieniężnej jak i niepieniężnej (aportów... (czytaj więcej)

  Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ( 2014-03-01) autor: czyste-spolki

  Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnościąJesteś zainteresowany spółką z ograniczoną odpowiedzialnością ? Chcesz ją założyć, ale jeszcze nie wiesz od czego zacząć ? Pomogę Ci. Zaczniemy od tego, czym jest umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialności. Otóż jest ona podstawowym dokumentem spółki, który tworzony jest przez jej wspólników. W umowie zawiera się zasady funkcjonowania spółki, a także obowiązki i uprawnienia jej wspólników. Spółka powstaje w momencie, kiedy umowa zostanie po... (czytaj więcej)

  Kupię spółkę z o.o. ( 2014-02-28) autor: kancelaria-dgp

  Kupię spółkę z o.o."Kupię spółkę z o.o.!" "Potrzebna spółka z o.o. od zaraz!" "Chcę kupić gotową spółkę z o.o.!" - To tylko niektóre ze zdań wykrzykiwanych przez poszukujących dla siebie własnej spółki z o.o.. Proces sprzedaży oraz kupna spółek jest w obecnym czasie bardzo popularny, bo przynosi korzyści zarówno kupującym jak i sprzedającym. Marzy ci się prowadzenie własnej działalności, która będzie przynosić Ci bardzo duże dochody? Nie chcesz długo cz... (czytaj więcej)

  [1]

  Polecamy najlepsze artykuły, artykuł firma, podatki, marketing, reklama, zarządzanie i prowadzenie przedsiębiorstwa

  home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
  ©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone