Univesta Sp. z o.o.

Univesta Sp. z o.o. logo

ul. Cyrulików 53
37-103 Warszawa

e-mail: biuro@univesta.pl
www: http://univesta.pl
tel: (22) 673 43 80 lub Fax: (22) 673 43 80

Kilka słów o firmie

Univesta jest firmą szkoleniowo - doradczą specjalizującą się w zagadnieniach związanych z finansami, controllingiem i rachunkowością zarządczą. Oferujemy szkolenia dla uczestników o różnym poziomie zaawansowania: zarówno dla profesjonalistów (np. szkolenie z zakresu opcji realnych), jak również dla osób, które w finansach będą stawiały pierwsze kroki (np. szkolenie finanse dla niefinansistów). Podstawowy zakres szkoleń organizowanych cyklicznie to przede wszystkim:

* analiza finansowa,
* controlling,
* ocena projektów inwestycyjnych,
* planowanie i budżetowanie,
* finansowanie działalności gospodarczej,
* zarządzania ryzykiem kursowym.

Organizujemy również warsztaty komputerowe z wykorzystania arkusza kalkulacyjnego w finansach oraz realizujemy projekty doradcze z zakresu: wdrożenia systemu controllingu, wycen przedsiębiorstw i opracowywania studiów wykonalności.

Osobom zainteresowanym finansami oferujemy:
- wysokiej jakości szkolenia, prowadzone przez doświadczonych trenerów i wykładowców z wiodących ośrodków akademickich;
- możliwość kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za merytoryczną część szkolenia (zadzwoń lub napisz, aby upewnić się, jakie tematy będą poruszane),
- dostęp do stale aktualizowanej bazy wiedzy, w której zamieszczamy artykuły i modele finansowe napisane przez współpracujących z nami konsultantów i trenerów.

Polecamy zapisanie się na listę osób otrzymujących newsletter, dzięki czemu na bieżąco informowani Państwo będziecie o pojawiających się publikacjach i nowej ofercie szkoleniowej, jak również pobierać wszystkie publikacje i arkusze kalkulacyjne.

Szukasz informacji o: zarządzaniu finansami, analizie finansowej, controllingu, ocenie projektów inwestycyjnych, pozyskiwaniu dofinansowania ze środków UE i ich rozliczaniu?

Gratulujemy - trafiłeś pod właściwy adres.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±