inMedia Polska Sp. z o.o.

inMedia Polska Sp. z o.o. logo

Rynek 36/37
50-102 Wrocław

e-mail: szkolenia@inmedia-polska.pl
www: www.inmedia-polska.pl
tel: 71-364-09-13 lub 71-364-09-11

Kilka słów o firmie

Nasza działalność rozpoczęła się w 1990 roku wraz z powstaniem firmy inMedia Bildung GmbH. Siedziba firmy od początku jej istnienia mieści się w Kolonii – największym centrum medialnym Niemiec. Na rynku polskim nasza firma zaistniała w 2001 roku pod nazwą inMedia Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Od tej pory firma inMedia Polska jako profesjonalny ośrodek szkoleniowy oferuje swoim słuchaczom szeroki wybór atrakcyjnych szkoleń i kursów oraz wysoką jakość kształcenia wypracowaną przez lata.
Tematyka szkoleń obejmuje najnowsze technologie projektowania w środowisku MacOS i Windows w nowocześnie wyposażonych pracowniach komputerowych. Poza tym kształcimy również w dziedzinach zarządzania, marketingu, sprzedaży, prawa, umiejętności interpersonalnych.
Wysoki poziom kształcenia podnosi również ranga reprezentowanych przez inMedia Polska międzynarodowych kapituł egzaminacyjnych: LCCI IQ, EBC*L i KDA. Jako Krajowy Reprezentant tych europejskich kapituł w Polsce umożliwiamy uzyskiwanie międzynarodowo uznawanych certyfikatów potwierdzających kompetencje w dziedzinie języków obcych, ekonomii oraz projektowania medialnego.
Ważnym dowodem uznania dla reprezentowanej przez inMedia Polska jakości w dziedzinie szkoleń jest przyznanie naszej firmie Akredytacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
W 2007 roku, inMedia Polska jako rzetelna i wiarygodna firma przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, została zaproszona do członkostwa w Business Centre Club. Business Centre Club to istniejąca od 1991 r. prestiżowa organizacja przedsiębiorców zrzeszająca największą liczbę indywidualnych pracodawców w Polsce.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±

tytuł szkoleniamiejsce
Branding. Budowanie wizerunku markiWrocław