Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

» Firma szkoleniowa

CREOS Beata Skowrońska

CREOS Beata Skowrońska logo

warszawska 59, II piętro
15-062 Białystok

e-mail: marta.swajda@creos.pl
www: www.creos.pl
tel: 516 896 160 lub 664 639 986

Kilka słów o firmie

Doradztwo w zakresie Public i Media Relations
Szkolenia biznesowe
Coaching
Integracja

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla grup pracowników i kadry zarządzającej, dla dużych i małych firm oraz instytucji publicznych.

Stawiamy na sukces i satysfakcję.
Gwarantujemy indywidualne podejście.

Szkolenia i coaching grupowy poprowadzimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli wolisz, to my pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednie miejsce.

Nasze szkolenia pomagają rozwijać umiejętności interpersonalne, a przez to budować pozytywne relacje w zespole i w firmie.
Organizujemy imprezy integracyjne, które mogą być okazją do dobrej zabawy zespołu, łączymy integrację z warsztatem budowania zespołu lub ze szkoleniami tematycznymi.
Oferujemy doradztwo w zakresie budowania zmotywowanego zespołu, rozwiązywania konfliktów w firmie, budowania systemu skutecznej komunikacji.

Oferujemy firmom, instytucjom, politykom obsługę i doradztwo w zakresie współpracy z mediami, promocji, budowania wizerunku i psychologii reklamy.

Jesteśmy firmą elastyczna i dbająca o klienta dlatego wszystkie realizowane przez nas usługi wykonywane są zgodnie z potrzebami i wymaganiami naszych klientów.

Zapewniamy profesjonalnych, doświadczonych i wykształconych trenerów.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.


W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełną ofertę szkoleniową

home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone