Noble Manhattan Coaching Polska

Noble Manhattan Coaching Polska logo

ul. Panieńska 9
03-704 Warszawa

e-mail: kontakt@noblemanhattan.pl
www: http://www.noblemanhattan.pl/
tel: +48 22 768 20 22 lub +48 695 11 55 11

Kilka słów o firmie

Noble Manhattan Coaching to największa i najstarsza w Europie szkoła coachingu. Jej działalność obejmuje między innymi szkolenia, akredytację i certyfikację oraz wsparcie coachów. Została założona w 1992 roku przez Gerarda O’Donovana.

Od 2011 roku wyłącznym partnerem i reprezentantem Noble Manhattan Coaching na teranie Polski, Ukrainy i Białorusi jest Instytut Rozwoju Biznesu – krajowy lider w branży doradczo-szkoleniowej. To jedyna w skali światowej organizacja posiadająca z Noble Manhattan Coaching umowę partnerską „master licensee” na wzajemne tworzenie i dostarczanie narzędzi i rozwiązań w obszarze coachingu.

Noble Manhattan Coaching jest ceniona w Europie za szczególną troskę, jaką otacza certyfikowanych przez siebie coachów. Wspiera ich, tworząc środowiska coachingowe w krajach, gdzie funkcjonuje. Równocześnie udostępnia swoim absolwentom szeroki wachlarz produktów, usług i darmowych możliwości promocji oraz prowadzi z nimi indywidualną współpracę projektową. Szkoła dziennie przekazuje średnio 12 kontraktów coachingowych dla swoich studentów z całego świata. W procesie szkoleniowym NMC, jako jedyna firma z branży, bierze pod uwagę wcześniejsze doświadczenie coachingowe osób zainteresowanych akredytacją (czy certyfikacją) i indywidualnie modyfikuje ścieżkę edukacyjną uczestnika. Te wysokie standardy utrzymuje w każdym kraju, w którym działa, również w Polsce.W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±