Select Training Solutions

Select Training Solutions logo

Lublańska 34
31-476 Kraków

e-mail: amajorek@select-solutions.pl
www: select-solutions.pl
tel: 126162141

Kilka słów o firmie

Select Training Solutions powstał w 2002 roku w Krakowie. Od początku naszej aktywności na rynku, realizujmy efektywne, profilowane do potrzeb klienta szkolenia językowe dla firm działających w małopolskim środowisku biznesowym.
Obecnie, 10 lat później, wciąż rozwijamy się i zmieniamy razem z odbiorcami naszych produktów, dostarczając innowacyjnych, odpowiednio dobranych a przede wszystkim efektywnych rozwiązań dla biznesu.

Nasza pozycja partnera w biznesie dla wielu naszych klientów, pozwoliła nam uzyskać wgląd w ich codzienną pracę i wyzwania. Ta wiedza zaowocowała rozszerzeniem profilu naszej działalności tak by móc spełniać aktualne potrzeby rynku. Obecnie w naszej ofercie znajdują się nie tylko szkolenia językowe ale również szeroka gama szkoleń miękkich realizowanych w językach obcych.

Przez ostatnie 10 lat Select współpracował z największymi przedsiębiorstwami działającymi na terenie Krakowa, wspomagając je w wielu projektach o międzynarodowym zasięgu. To właśnie ta bliska współpraca już w fazie projektowania szkoleń i stały nadzór nad ich realizacją powodują, że Select Training Solutions niezmiennie pozostaje istotnym i skutecznym partnerem w doskonaleniu jakości pracy.

W Select Training Solutions każde szkolenie przygotowywane jest indywidualnie, w oparciu o zdefiniowane potrzeby danego klienta.
Oferujemy również stały pakiet szkoleń, których profil opracowany został dla szerszej grupy odbiorców.