Inpingo

Inpingo logo

ul. Niedźwiedzia 29B
02-737 Warszawa

e-mail: marzena.zawadzka@inpingo.pl
www: http://inpingo.pl/
tel: 22 408 34 49

Kilka słów o firmie

Inpingo specjalizuje się w zakresie wprowadzania nowych technologii i oprogramowania na rynek wydawniczy, jak również dla szeroko pojętego biznesu i instytucji.

Naszym głównym celem jest udostępnienie użytkownikom (zarówno autorom treści, redaktorom jak i wydawcom) skutecznych i prostych narzędzi w postaci aplikacji online pozwalających na pełną obsługę procesu publikowania i dystrybucji treści.

Zapewniamy naszym partnerom szerokie wsparcie przy wdrażaniu skutecznych strategii wydawniczych na rynku treści cyfrowych i nowych mediów.

Jesteśmy wolni od dyktatu technologii. Dzięki przechowywaniu treści w środowisku XML, może być ona wyświetlana na dowolnym urządzeniu i zapisywana w dowolnie wybranym formacie. Bez względu czy odbiorca zechce przejrzeć ją za pomocą smartfona, komputera, e-czytnika czy urządzeń, które dopiero zostaną wprowadzone na rynek - rozwiązania Inpingo umożliwią to bez konieczności dodatkowej konwersji.

Nasze narzędzia ułatwiają również efektywne zarządzanie obiegiem publikowanych treści, zapewniając pełną kontrolę nad procesem publikacji. Raz przygotowane materiały mogą być wielokrotnie wykorzystywane i dostarczane do dystrybutorów i detalistów na całym świecie.

Wszystkie usługi udostępniamy w wersji online, a osoby zaangażowane w przygotowanie publikacji pracują w modelu chmury obliczeniowej, co znacznie skraca czas oraz koszty konieczne do ostatecznego przygotowanie publikacji.


W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±