Ekspert sp. z o.o.

Ekspert sp. z o.o. logo

Udorpie 83C
77-100 Bytów

e-mail: szkolenia@szkoleniaekspert.pl
www: www.szkoleniaekspert.pl
tel: (59) 822 3456 lub 607 209 179

Kilka słów o firmie

Ekspert Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo doradczą. Stanowimy zespół doświadczonych organizatorów szkoleń i konferencji.

W ramach naszej działalności, poprzez ćwiczenia praktyczne, symulacje komputerowe oraz prezentacje przykładów dajemy możliwość samodzielnego rozwiązywania problemów w zakresie:

* Podatki,
* Rachunkowość,
* Kadry, płace, ZUS
* Zarządzanie,
* Finanse,
* Marketing.

Szkolenie kierujemy do kadry zarządzającej, księgowych, analityków, finansistów, menedżerów wszystkich szczebli, dla których analiza niezbędna jest w pracy zawodowej oraz osób, które chciałyby szerzej poznać problematykę oceny kondycji finansowej, zarządzania i marketingu przedsiębiorstw.

Misją firmy Ekspert Sp. z o. o. jest dostarczanie najwyższego poziomu usług szkoleniowych i wykwalifikowanie uczestników danego szkolenia tak, aby mieli oni znaczący wpływ na kreowanie sukcesu organizacji, w której pracują.

Naszą ofertę kierujemy głównie do instytucji, które zdają sobie sprawę, iż działanie każdej z jednostek prowadzone na najwyższym poziomie, prowadzi do ciągłego wzrostu pozycji firmy na rynku. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pomaga w podwyższeniu umiejętności zespołowo - zawodowych Twojej kadry, co bezpośrednio przeniesie się na efektywność, a co za tym idzie zyskowność i sukces Twojej organizacji.

Nasza oferta charakteryzuje się:

* elastycznym i indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta;
* szkolenia łączymy z indywidualnym doradztwem;
* możliwość wsparcia procesu szkoleniowego e – szkoleniami.


Specjalizujemy się w następujących obszarach tematycznych:

* Szeroko pojętej problematyki księgowości i finansów, a skończywszy na zarządzaniu i marketingu;
* Prawa gospodarczego - prowadzimy szereg szkoleń związanych ze zmianami w polskim prawodawstwie gospodarczym i finansowym;
* Przywództwa i zarządzania zespołem, motywowania pracowników, umiejętności interpersonalnych, aktywnych technik sprzedaży, opieki nad klientem, sztuka negocjacji, umiejętność skutecznej prezentacji.

Dzięki szkoleniom prowadzonym przez firmę Ekspert sp. z o. o. klienci zostają wyposażeni w wiedzę i umiejętności, których zdobycie poprzez zbieranie doświadczenia biznesowego zajęłoby im miesiące lub lata pracy.