Progress Partner

Progress Partner logo

Złotej Wilgi 8/151
03-984 Warszawa

e-mail: biuro@progresspartner.pl
www: http://www.progresspartner.pl/
tel: 600 879 753

Kilka słów o firmie

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, która specjalizuje się we wspieraniu, szkoleniu i doradzaniu przedsiębiorstwom w zakresie bezpośredniej oraz telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta.

Program szkoleń i usług doradczych oraz indywidualne narzędzia wspierające rozwój pracowników zawsze przygotowujemy w ścisłej współpracy ze Zleceniodawcą.

Dobieramy zakres i rodzaje aktywności do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Korzystając z usług przez nas oferowanych, mają Państwo pewność, że pracownicy, będą się szkolić, przy użyciu najskuteczniejszych metod dostosowanych do specyfiki branży oraz w atmosferze, która sprzyja rozwojowi umiejętności.

Członkowie naszego zespołu współpracują ze sobą od 2008 roku. Są praktykami w biznesie z doświadczeniem na stanowiskach specjalistów oraz managerów w działach sprzedaży, telemarketingu i szkoleń. Doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących korporacjach na rynku polskimi i międzynarodowym.

Trenerzy, coachowie oraz konsultanci naszej firmy pracują według najbardziej uznanych w Polsce metodologii trenerskich. Są absolwentami najlepszych w kraju szkół trenerskich, takich jak Akademia Trenerów Biznesu SET oraz Szkoła Trenerów Biznesu Moderator.

Jesteśmy również członkami Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, co daje Państwu gwarancję, że proponowane przez nas treści oparte są o najlepszą praktykę biznesową oraz rzetelnie zweryfikowane wyniki badań naukowych.

Miarą naszego zadowolenia jest satysfakcja i osiągnięcia naszych klientów.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję dzielić się wiedzą, doświadczeniami i pasją również z Państwem.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±