Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

» Firma szkoleniowa

zkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się „Tubaj”

zkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się „Tubaj” logo

ul. Krowoderska 8
31-141 Kraków

e-mail: malopolska@szybkieczytanie.pl
www: www.krakow.szybkieczytanie.pl
tel: 667 434 608

Kilka słów o firmie

Jesteśmy firmą z tradycjami, nastawioną na profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu nauki szybkiego czytania oraz metod i technik efektywnego uczenia się. Posiadamy 66 oddziałów w kraju i za granicą oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Prowadzimy kursy według autorskiej metody opracowanej przez Zdzisławę i Czesława Tubaj, opartej na systemie Kuzniecowa i Chromowa, uzupełnionej najlepszymi wzorcami autorów zachodnich (między innymi Tonego Buzana) oraz na bazie własnych badań, diagnozowania czytelnictwa i zajęć praktycznych.

Naszą misją jest pokazanie, iż dzięki wypracowaniu odpowiedniej strategii szybkiego czytania, wzbogaconej ćwiczeniami rozwijającymi umysł i właściwymi technikami uczenia się, proces przyswajania informacji może stać się bardziej wydajny i efektywny. Czas nauki skraca się wówczas minimum trzykrotnie, uczenie się sprawia przyjemność, nie jest stresujące, a wiadomości oraz nabyte umiejętności są trwałe i mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach życia.

Ponieważ podstawą zarówno kształcenia, jak i funkcjonowania na odpowiednio wysokim poziomie intelektualnym jest proces czytania, praca nad jego prawidłowym uformowaniem stanowi trzon kursu. Każdemu z uczestników gwarantujemy uzyskanie co najmniej tak zwanego naturalnego tempa czytania wynoszącego 600-1200 słów na minutę, przy jednoczesnym wysokim zrozumieniu tekstu.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełną ofertę szkoleniową

home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone