FINKA-FK

Podstawowe informacje

Dystrybutor: TIK-SOFT Sp. z o.o.
System operacyjny: Windows
Licencja: 60-dniowa bezpłatna wersja
Obejrzano: 7
Dodano: 2009-07-26
Rozmiar pliku: 38MB
Pobierz: Pobierz download

Opis programu

zdjęcieFinka-FK w wersji Windows jest nowoczesnym programem do prowadzenia pełnej księgowości z przeznaczeniem dla:

point Biur Rachunkowych,
point Małych i Średnich Przedsiębiorstw handlowych, usługowych
i produkcyjnych
point Stowarzyszeń i fundacji,
point Kół łowieckich.

GŁÓWNE ATUTY PROGRAMU

Rozbudowana funkcjonalność

Program Finka-FK w wersji Windows jest aplikacją dostosowaną do prowadzenia księgowości w firmach z branż usługowych, handlowych i produkcyjnych. W programie (w zależności od zakupionego pakietu) są dostępne następujące deklaracje i sprawozdania:

point podatkowe: CIT, PIT, VAT
point sprawozdawcze: F01, Bilanse i rachunki wyników

Użytkownik ma także możliwość tworzenia zestawień: księgowych, VAT, rozrachunków według dowolnie wybranych kryteriów. Wszystkie zestawienia można eksportować do formatów XLS, PDF, RTF oraz HTM. W programie udostępniony jest także funkcjonalny moduł dewizowy, który zapewnia pracę na kontach dewizowo-złotowych oraz moduł umożliwiający księgowanie transakcji wspólnotowych i pozaunijnych. Program Finka-FK jest aplikacją przystosowaną do prowadzenia księgowości również w kołach łowieckich. Pakiet FK KŁOW posiada plan kont dla kół łowieckich, formularz ŁOW-1 oraz możliwość generowania bilansu
i rachunku dla jednostek nie prowadzących działalności gospodarczej.

Dodatkowo program może być wykorzystywany w fundacjach i stowarzyszeniach non-profit ( pakiet FK START ) lub prowadzących działalność gospodarczą ( pakiet FK STANDARD ).

Dla poszczególnych podmiotów gospodarczych dostępne są oddzielne, typowe plany kont, a także bilans i rachunek zysków i strat w postaci pełnej, uproszczonej oraz specjalny dla jednostek nie prowadzących działalności gospodarczej. Szczegółowy opis wszystkich funkcji programu znajduje się w poniższej tabeli.

Dodatkowo w programie FINKA-FK dostępna jest opcja importowania danych z programu "WW FAKTURY" firmy MOTOWWSOFT. Aplikacja przeznaczona jest do obsługi stacji naprawczych i umożliwia fakturowanie zdarzeń gospodarczych na podstawie zlecenia warsztatowego z systemu "WWStacja".

Budowa modułowa i konkurencyjna cena

Program Finka-FK w wersji Windows można dowolnie konfigurować rozszerzając poszczególne pakiety:
FK START, FK KŁOW, FK STANDARD, FK PRO o dodatkowe, zróżnicowane moduły. W naszej ofercie jest także dostępny pakiet EXT, który zapewnia Użytkownikom naszych programów niezwykłą elastyczność w konfigurowaniu funkcji systemu. Pakiet EXT, zawierający moduł podstawowy, można rozszerzyć o dowolną funkcjonalność, dzięki czemu Finka-FK jest programem, który można dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdej firmy.

Nowoczesne i bezpieczne narzędzie pracy

Program Finka-FK jest systemem zapewniającym Użytkownikom zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo pracy. Aplikacja ta ma przyjazny i intuicyjny dla Użytkownika interfejs, a stabilność pracy zapewnia relacyjny serwer baz danych Firebird.

Szczegółowe informacje o cenie produktu, licencji oraz warunkach zakupu znajdziecie Państwo na stronie producenta. Tam należy szukać szczegółowych informacji na temat licencji.