mPensjonat

Podstawowe informacje

Dystrybutor: MatSol
System operacyjny: Windows
Licencja: Demo
Obejrzano: 3
Pobierz: Pobierz download

Opis programu

zdjęcieProgram mPensjonat znacznie upraszcza zarządzanie domem wczasowym, pensjonatem lub hotelem. Jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty.
Powstał on dzięki współpracy z kilkoma naszymi klientami - kierownikami i właścicielami pensjonatów i hoteli. Poprzez system automatycznych aktualizacji użytkownik ma darmowy dostęp do nowszych wersji.

Oferowany przez nas produkt jest niezwykle atrakcyjny cenowo i jakościowo. Jego cena jest znacznie niższa w stosunku do programów konkurencji , zbliżonych funkcjonalnie. Istnieje możliwość dorobienia dowolnych funkcji, modułów do programu lub zmiany istniejących w krótkim czasie. Najbardziej pocieszające jest to, że dowolne zmiany w programie według żądań klienta w 95% przypadków cenowo nie przekraczają cen wyjściowych programów konkurencji. Poniżej kilka przykładów jakich zmian możemy dokonać w programie :
- synchronizacja z internetowym systemem zamówień i nawet na życzenie klienta budowa takiego systemu od podstaw
- przystosowanie programu do pracy w sieci rozproszonej - Internet, np. program zainstalowany w recepcji hotelu, a z komputera domowego podgląd co dzieje się w hotelu
- synchronizacja ze stroną internetową, czyli np. udostępnienie na stronie www grafika pokoi do wglądu dla klienta,
- dodatkowe moduły, np. restauracja, zamówienia, pracownicy
- eksport danych do innych programów, np. księgowych,
- współpraca z wybranymi modelami kas fiskalnych

Szczegółowe informacje o cenie produktu, licencji oraz warunkach zakupu znajdziecie Państwo na stronie producenta. Tam należy szukać szczegółowych informacji na temat licencji.