Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Porównywarki

Twój manager

login:

hasło:

» zarejestruj się
» przypomnienie hasła

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystając z serwisu www.biznes-desk.pl i wszystkich jego działów, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.nr133 poz.883).

Zawartość naszej strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi. Przykładamy ogromną wagę do zachowania prywatności swoich klientów. Jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

Przy pomocy panelu administracyjnego mogą Państwo usuwać dane osobowe, modyfikować je. Natomiasto w przypadku chęci usunięcia konta, proszę o kontakt z osobą uprawnioną do tego pod adresem: bartosz.barabasz@biznes-desk.pl w temacie proszę wpisać "Prośba o usunięcie konta +login (podany przy rejestracji)".

Dane mogą być wykorzystywane jedynie przez nas w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami. W formularzu rejestracyjnym na naszej stronie należy podać swoje dane kontaktowe (tj. login i adres e-mail). Podanie tych danych jest konieczne w celu zarejestrowania się i otrzymaniu dostępu do edycji danych firmy. Cały proces rejestracji zarządzania (edycja danych firmy, dodawanie/usuwanie/zmiana statusu/ecycja wydarzenia) są całowicie bezpłatne.

Nasze procedury zapewnienia bezpieczeństwa chronią dane przed ingerencją. Podejmujemy środki mające na celu ochronę bazy danych osobowych poprzez ograniczenie dostępu do niej. Tylko wąskie grono uprawnionych osób ma wgląd w dane osobowe Użytkowników.

Ograniczamy zbieranie i wykorzystywanie danych do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości. Biznes-desk.pl zapewnia swoim klientom możliwość modyfikacji podanych wcześniej informacji poprzez kontakt telefoniczny lub internetowy. Uzupełnienia, sprostowania lub uaktualnianie swoich danych osobowych mogą Państwo dokonać pod nr tel. +48 697 468 897 lub pod adresem e-mail: redakcja@biznes-desk.pl

Serwis biznes-desk.pl nie odpowiada natomiast za prawidłowość emitowanych szkoleń. Szkolenia są edytowane oraz dodawane przez samych organizatorów, więc portal nie może brać odpowiedzialności za ich poprawność

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zasad zachowania prywatności lub innych związanych z tym spraw prosimy o kontakt: redakcja@biznes-desk.pl

home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone