Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Porównywarki

Twój manager

login:

hasło:

» zarejestruj się
» przypomnienie hasła

Warto zobaczyć

 • groupon kody rabatowe
 • sprawdzone kody rabatowe gwarancji aktualnych ofert groupon restauracje spa travel i twoje masto top promocje
 • Obozy młodzieżowe za granicą

  dodano: 2014-03-18 przez: atas

   wersja do druku poleć znajomemu

  Obozy młodzieżowe za granicą

  Jak sensownie i interesująco zagospodarować czas w wakacje nastolatkom? Czy uczniom mającym przed sobą egzaminy językowe warto wykupić dodatkowe lekcje? Wszystkim rodzicom zastanawiającym się nad tym pytaniem polecić można obozy młodzieżowe za granicą. W zależności od preferencji językowych mamy do wyboru destynacje niemiecko- i anglojęzyczne.

  Obozy młodzieżowe za granicą np. w firmie ATAS organizowane są w Berlinie i Londynie. Wiek uczestników to 12-25 lat. Firma posiada w swojej ofercie propozycje dla różnych grup zaawansowania. Bardzo ciekawie prezentuje się oferta wyjazdu celowego. Np. obozy językowe za granicą z myślą o maturzystach, czy gimnazjalistach ukierunkowane są na potrzeby językowe tych grup wiekowych z myślą o czekających egzaminach. I tak na przykład dla uczących się języka niemieckiego ATAS przygotował specjalną ofertę pod kątem egzaminów.

  Zajęcia językowe Abitur Deutsch Ohne Stress in Berlin prowadzone są zarówno przez polskich nauczycieli, jak i niemieckich native speakerów. Zakresem obejmują zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony egzaminu maturalnego. Wszyscy uczestnicy kursu maturalnego biorą udział w projekcie "Deutsch mit Berlinern" polegającym na zastosowaniu prostych zwrotów językowych i ćwiczeniu komunikowania się z Niemcami. Na koniec kursu jest przeprowadzana próbna matura pisemna i ustna.

  Z kolei GIM Deutsch in Berlin jest skierowany do gimnazjalistów.

  czytaj dalej

  reklama

  Kurs obejmuje ćwiczenia zawierające różnego rodzaju zadania zamknięte i otwarte, które pozwalają zaznajomić się z formą egzaminu z języka niemieckiego przeprowadzanego na zakończenie nauki w gimnazjum.

  Obozy młodzieżowe za granicą to świetna okazja, by nadrobić zaległości i połknąć bakcyla językowego. Niektórzy rodzice podkreślają, że choć do czasu wyjazdu na kolonie językowe za granicę, widok własnego dziecka wertującego słownik w poszukiwaniu jakiegoś słówka wydawał mi się niemożliwy, to po powrocie do kraju, zapał językowy podtrzymywany przez obozowe przyjaźnie nie słabnie. Jeśli przełoży się to na lepsze oceny z języka niemieckiego, czy angielskiego, to pewnością można powiedzieć, że bezpośredni cel został osiągnięty. W szerszej perspektywie jednak otwartość, swoboda językowa, nowe doświadczenia, które nieodłącznie związane są nauką języka za granicą okazują się bezcenne.

  przeczytano: 2842 razy

  home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
  ©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone