Biznes-desk.pl - portal nowoczesnego biznesu Zaloguj się do panelu managerskiegoDodaj obiekt szkoleniowy do bazyZałóż konto w portalu www.biznes-desk.pl

Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Porównywarki

Twój manager

login:

hasło:

» zarejestruj się
» przypomnienie hasła

Warto zobaczyć

Brakuje Ci pieniędzy? 3 sposoby na szybki zastrzyk gotówki

dodano: 2017-03-07

 wersja do druku poleć znajomemu

Brakuje Ci pieniędzy? 3 sposoby na szybki zastrzyk gotówkiSą sytuacje, w których dodatkowa gotówka jest niezbędna. Obecnie możesz liczyć na naprawdę szybką pomoc, bez zbędnego ryzyka czy mnóstwa formalności. Jak uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki, by móc spełniać marzenia i założone cele? Poznaj najlepsze sposoby na dodatkowe pieniądze i ciesz się swobodą, jeśli chodzi o zaplecze finansowe każdego pomysłu!

Kredyt gotówkowy, dla lubiących pewne rozwiązania

Potrzebujesz pieniędzy na remont, wycieczkę bądź nagły zakup? Weź pod uwagę kredyt gotówkowy, który otrzymasz w zaskakująco szybkim tempie. Nie lubisz formalności i chodzenia po placówkach bankowych? Zapomnij o tym! Obecnie kredyt gotówkowy otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności, ponieważ zostały one zniwelowane do niezbędnego minimum. Dodatkową zaletą rozwiązania w postaci kredytu gotówkowego jest bezpieczeństwo tego typu umowy oraz późniejsze swobodne spłacanie rat, których wysokość jest z góry ustalona. Możesz również podczas podpisywania umowy ustalić szczegóły, takie jak okres kredytowania czy atrakcyjne oprocentowanie. Przemyśl dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci kredytu i przekonaj się, że to godne uwagi rozwiązanie!

 

Pożyczka u znajomych? Tak, jeśli masz… prawdziwych przyjaciół!

Z pozoru najprostszą i bardzo lubianą przez wiele osób pożyczką jest zaciągnięcie długu u znajomych. Zanim jednak poprosisz przyjaciela o pożyczkę, dobrze przemyśl swoją decyzję.

czytaj dalej

reklama

Weź pod uwagę wszystkie za i przeciw, także te w postaci ewentualnego osłabienia Waszych więzi czy braku formalnych obostrzeń. Pomyślność pożyczki u znajomych zależy oczywiście od ilości posiadanych przyjaciół oraz od ich sytuacji finansowej, w której się znajdują w danej chwili. Jeśli masz pewność, iż tego typu prośba nie wpłynie negatywnie na Wasze relacje, śmiało poproś znajomych o przysługę i ciesz się dodatkową gotówką. Rozważ natomiast sposób, w jaki spłacisz zobowiązanie, by dla obu stron było to korzystne.

 

Dodatkowa praca, jeśli nie lubisz się zadłużać

Kredyt czy pożyczka u znajomych to sposoby, które powodują, iż niestety posiadasz większy bądź mniejszy dług, który musisz spłacić. Nie lubisz się zadłużać i uważasz, że to źle wpływa na Twoją sytuację finansową? Jeśli potrzebujesz gotówki, pomyśl również o podjęciu dodatkowej pracy. Nie musi być to angażujące zajęcie. Wystarczy rozejrzeć się za dorywczą pracą, którą spokojnie będziesz wykonywać w połączeniu z codziennymi obowiązkami. Możesz np. zweryfikować swoje umiejętności czy hobby oraz postarać się je wykorzystać do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Niech każde działanie w tej kwestii będzie przemyślane tak, by przyniosło pożądane skutki w postaci dodatkowych pieniędzy na Twoim koncie. Pamiętaj, że sytuacja finansowa to bardzo osobista sprawa, o której decydujesz w pełni samodzielnie. Postaraj się znaleźć rozwiązanie dla chwilowego braku gotówki i przekonaj się, że nie jest to skomplikowane!

Poruszane tematy: pożyczkikredytygotówka

przeczytano: 589 razy

home   |   polityka prywatnosci   |   mapa strony   |  kontakt   
©Copyright www.biznes-desk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone