Firmy transportowe w Polsce - 7 uznanych i zaufanych firm w Polsce

Firmy transportowe w Polsce - 7 uznanych i zaufanych firm w PolsceTransport i spedycja to jeden z największych rynków na świecie, który jednocześnie wciąż prężnie się rozwija, a firm w tej branży jest niezwykle dużo. Cieszą się one sporą popularnością, klientów nie brakuje, a interes się kręci. Którą firmę transportową warto jednak wybrać? Na pewno tę, która cieszy się największym zaufaniem i uznaniem. Oto lista siedmiu firm transportowych z doświadczeniem.

1. Fracht

Jest to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, która niezmiennie od lat stale rozwija się na naszym rynku, potwierdzając jakość swoich usług rzeszą zadowolonych klientów. Wśród oferty Fracht (http://fracht.pl/) można znaleźć transport drogowy, morski i lotniczy. Dodatkowo firma zajmuje się także magazynowaniem towarów oraz transportem i logistyką ponadgabarytową, zarówno w kraju, jak i za granicą – także na skalę globalną. Branża transportowa ciągle się rozwija i zmienia, a najważniejsze jest to, by umieć sprostać nowym wyzwaniom.

2. Stalko

Firma Stalko Sp. j. zajmuje się transportem i spedycją na terenie Polski oraz krajów Europy jak Słowacja, Włochy czy Wielka Brytania. Posiada ona ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży transportowej, co pomogło wypracować dobrą pozycję firmy na rynku. Stalko zajmuje się nie tylko transportem i spedycją, w swojej ofercie posiada także linie autokarowe międzymiastowe i dalekobieżne, oferuje też wynajem autokarów.

czytaj dalej

reklama

3. Paganini TSL

W przypadku Paganini TSL mamy do czynienia z firmą logistyczną zajmującą się transportem i spedycją krajową i zagraniczną. Ich staż jest mniejszy niż wyżej wymienionych firm, ale i tak z powodzeniem działają na rynku już ponad 10 lat, zdobywając doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. Oferta firmy to nie tylko transport czy spedycja, ale także magazynowanie towaru oraz jego dystrybucja. Zakres działalności obejmuje tereny Polski, kraje Unii Europejskiej oraz kraje spoza UE.

4. MTS Transport

Zakres oferty firmy MTS obejmuje transport drogowy krajowy i międzynarodowy. Istnieje na rynku usług logistycznych już ponad 15 lat, dzięki czemu może cieszyć się doświadczeniem oraz stabilną pozycją. Różnorodna, elastyczna oferta pozwala na dostosowanie się do potrzeb klientów, jednocześnie dbając o jak najwyższą jakość usług i ich terminowość. Tabor MTS jest także przygotowany do przewożenia między innymi ładunków niebezpiecznych.

5. Dartom

Darton to firma z dużym doświadczeniem, działająca na rynku już ponad 25 lat. Wśród ich klientów są zarówno duże firmy produkcyjne, jak również drobni przedsiębiorcy i handlowcy. Głównym sloganem reklamowym Darton jest „Transport sukcesu”, który jasno mówi o tym, że firma nastawiona jest na potrzeby klientów i dąży do perfekcyjnej realizacji usług. Zajmuje się spedycją, transportem krajowym i międzynarodowym, przewozem ładunków niebezpiecznych i transportem chłodniczym.

6. FHU AutoAndreas

Jest to firma z ponad 20-letnim stażem na rynku transportu i spedycji, działająca na skalę krajową i międzynarodową. Dysponuje szerokim zakresem pojazdów transportowych o dużej ładowności, dzięki czemu może przewozić między innymi pojazdy i ładunki ponadgabarytowe. AutoAndreas zajmuje się także usługami z zakresu przewozu ładunków niebezpiecznych i towarów chłodniczych. Dzięki posiadanemu ubezpieczeniu Cargo, możliwy jest także przewóz ładunków cennych.

7. ZET Transport

Jednym z głównych działań firmy ZET Transport jest transport międzynarodowy, który uzupełniany jest poprzez transport na terenie Polski. Oprócz tego prężnie rozwija się także w zakresie spedycji. Na rynku działa od ponad 20 lat, szczycąc się doświadczeniem oraz zaufaniem wśród klientów. Oferta ZET Transport obejmuje transport i spedycję we wszystkich gałęziach przemysłu, możliwy jest także transport materiałów niebezpiecznych oraz transport w temperaturze kontrolowanej (chłodnie, izotermy).

Komentarze