Producenci skrzynek plastikowych do transportu żywności w Polsce - lista 5 największych

Producenci skrzynek plastikowych do transportu żywności w Polsce - lista 5 największychAby przewozić żywność w funkcjonalny, sanitarny i bezpieczny sposób, konieczne jest stosowanie plastikowych skrzynek do transportu. Kto je produkuje? Na jakich producentów najlepiej postawić? Zdradzamy 5 największych firm.

ERG-System S.A.

ERG-System S.A. to firma, która tworzy swoje produkty od 40 lat, dzięki czemu pochwalić się może nie tylko doświadczeniem i opracowaniem innowacyjnych, sprawdzających się technologii, ale i tym, że jest rozpoznawalna tak na rynku polskim, jak i zagranicznym. Przedsiębiorstwo ERG-System S.A. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, produkuje przede wszystkim plastikowe skrzynki do transportu żywności, które zobaczyć można na jego stronie: www.erg-system.pl. Są to zarówno pojemniki do przewozu mięsa, produktów mleczarskich, warzyw, owoców i grzybów, pieczywa. Oprócz nich w ofercie ma skrzynki do butelek, palety plastikowe, kratki trawnikowe, wózki transportowe i pojemniki na odpady.

FACH-PAK Sp. z.o.o. Sp.k.

FACH-PAK Sp. z.o.o. Sp.k. to kolejne polskie przedsiębiorstwo, które zlokalizowane jest na Pomorzu, jednak w niespełna 15 lat stało się wiodącym europejskim dostawcą. Przedsiębiorstwo posiada odziały w Niemczech i na Litwie. Ponadto biura sprzedaży FACH-PAK Sp. z.o.o. Sp.k. znaleźć można w Wielkiej Brytanii i USA. Oferta firmy jest bardzo bogata. Oczywiście wśród oferowanych produktów są pojemniki.

czytaj dalej

reklama

Kupić można EURO pełne i ażurowe, skrzynki na mięso, na ryby i inne artykuły spożywcze. Oprócz pojemników na artykuły spożywcze produkują także i innym przeznaczeniu. Ich produkty spełniają normy i są przystosowane do wykładania na paletach.


PEKSAN Sp. z o.o.

Kolejnym polskim producentem skrzynek transportowych, które wykonywane są tworzyw sztucznych jest przedsiębiorstwo PEKSAN Sp. z o.o. z Sanoka. Zaopatrują w pojemniki wiele gałęzi branży spożywczej. Firma oferuje skrzynki transportowe na mięso, drób, ryby, owoce, warzywa, pieczywo. Oprócz nich może się pochwalić również wieloma innymi pojemnikami o uniwersalnym zastosowaniu, które są wytrzymałe i praktyczne. Zarówno skrzynki transportowe, jak i magazynowe.


POS Plastic S.C.

POS Plastic S.C. to firma z Siedlec, która oferuje swoim klientom produkty z tworzyw sztucznych, takie jak skrzynki na mięso, pieczarki, owoce miękkie, warzywa, nowalijki i ślimaki oraz pojemniki uniwersalne. Współpracują nie tylko z firmami polskimi, ale i zagranicznymi. Co ciekawe, dla firmy POS Plastic S.C. jednym z ważnych aspektów jest dbałość o środowisko naturalne.


Zakłady Artykułów Technicznych "ARTECH" Sp. z o.o.

Nie można w zestawieniu pominąć firmy z Łodzi, która ma ponad 100-letnie doświadczenie. Oferuje wiele rozwiązań dla firm produkcyjnych i magazynów. Wśród jej produktów znajdują się także pojemniki transportowe do żywności, które posiadają atest Polskiego Związku Higieny. Wykonane są z tworzyw odpornych na wysokie zmiany temperatury i inne szkodliwe oddziaływanie. Oprócz nich oferują beczki, tace o wielu zastosowaniach, pojemniki na odpady medyczne i wiele, wiele innych.

Komentarze