Fakturowanie z pomocą systemu płatności online Fondy

Fakturowanie z pomocą systemu płatności online FondyProwadząc własną działalność gospodarczą lub pracując jako freelancer, zobligowani jesteśmy do wystawiania faktur za nasze usługi. Wspaniałym ułatwieniem jest możliwość wystawiania e-faktur, jaką swoim klientom dostarcza system płatności Fondy.

Faktury on-line ? jak to działa?

System płatności fondy.eu zapewnia swoim klientom wiele udogodnień. Jedną z nich jest możliwość wystawienia faktur i obsługę płatności online. Proces ten jest niezwykle prosty i szybki. Wypełniamy krótki formularz, w którym należy podać dane kupca/zleceniodawcy, przedmiot/usługę i termin zapłaty. Wygenerowaną e- fakturę możemy wysyłać mailem, SMS-em, a nawet komunikatorem, np. Messengerem lub poprzez Skype. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż po stronie Fondy leżeć będzie wyegzekwowanie płatności, powiadomienie płatnika o statusie transakcji oraz wysyłka pokwitowania. Problemem nie będzie też kontrahent z zagranicy, gdyż Fondy udostępnia swoim klientom możliwość dokonania płatności międzynarodowych. Możemy wystawić fakturę w obcej walucie, a program sam zajmie się przeliczeniem kursu na złotówki. Korzystając z e-fakturyowania za pomocą fondy.eu zyskujemy też dostęp do całej historii transakcji i wcześniejszych faktur, które znajdują się w jednym miejscu. Kontrahent może opłacić fakturę z użyciem karty Visa/MasterCard/World, a także przez przycisk płatności on-line. Środki zostaną automatycznie wpłacone na naszą kartę lub konto.

czytaj dalej

reklama

Portal Fondy zapewnia swoim klientom również preautoryzację środków dla faktur. Zyskujemy tym samym możliwość zarezerwowania środków na karcie kredytowej/ płatniczej kontrahenta. Fondy udostępnia również możliwość wysłania tzw. masowych faktur do wielu klientów jednocześnie.

Opłacenie faktury jednym kliknięciem ? czy to możliwe?

Kolejnym, ciekawym rozwiązaniem jest możliwość połączenia wystawionej faktury on-line z buttonem ?zapłać teraz?, co usprawnia płatność, a także zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Fakturowanie on-line to wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla prywatnych przedsiębiorców sprzedających np. w mediach społecznościowych, ale również dla usługodawców oferujących szkolenia i kursy on-line. Więcej na temat fakturowania on-line oraz innych innowacyjnych rozwiązań dla e-płatności znaleźć można na stronie internetowej.

Komentarze