LEASING DLA BRANŻY MEDYCZNEJ

LEASING DLA BRANŻY MEDYCZNEJHasło ?leasing? kojarzy nam się przede wszystkim z samochodami. Przez ostatnie lata branża ta jednak znacznie się rozwinęła i teraz oferuje konsumentom wiele ciekawych, wartych rozważenia produktów. Wśród nich znajduje się propozycja skierowana do branży medycznej.

Dziś leasing nie oznacza jedynie zakupu samochodów na interesujących warunkach. Z leasingu mogą teraz korzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Coraz chętniej korzystamy z tej opcji podczas zakupu maszyn przemysłowych, pojazdów rolniczych czy budowlanych. Chętnie sięgamy również po pożyczki na takich uproszczonych warunkach. Z tego względu firmy leasingowe poszerzyły swoją ofertę, wspierając tym samym rozwój usług medycznych w kraju.

Firmy w całej Polsce coraz chętniej oferują leasing urządzeń medycznych. To warta rozważenia możliwość, szczególnie dla tych lekarzy, klinik, przychodni czy szpitali, które cenią sobie rozwój. Klient nie musi posiadać określonej, często bardzo wysokiej sumy na zakup konkretnego sprzętu. Może nabyć go przy wsparciu finansowym firmy leasingowej. Co prawda w tej sytuacji, to ona jest formalnym właścicielem przedmiotów, ale daje to wiele innych możliwości.

Leasing medyczny wygląda podobnie do tego samochodowego. Snu z powiek nie będą spędzać nam formalności i dziesiątki stron dokumentów, z którymi trzeba się zapoznać. Koszty leasingu są znacznie niższe od tych związanych z kredytem bankowym.

czytaj dalej

reklama

Wartość zakupionego sprzętu można rozłożyć na dogodne raty, według swoich możliwości finansowych. Co ważne, po okresie leasingowania, klient nie wykupuje od leasingodawcy zakupionego sprzętu. Może ponieść jedynie niewielkie koszty, związane z przeniesieniem wartości.

Oferta leasingowa firmy CLS obejmuje nie tylko zakup samochodu, ale i wsparcie dla branży medycznej. Z pomocą doświadczonych doradców, możemy nabyć nowoczesny sprzęt, przydatny w gabinetach lekarskich, przychodniach, klinikach czy szpitalach. Możemy w ten sposób dokonać zakupu mebli lekarskich lub aptecznych. Co ciekawe, to również sposób na zdobycie sprzętów medycznych używanych w kosmetologii i rehabilitacji. To jednak nie wszystko. Firma CLS obejmuje leasingiem również samochody dla branży medycznej. Mogą być to auta osobowe albo dostawcze. Umowy skonstruowane są w taki sposób, że po okresie leasingowania, klient będzie miał możliwość wykupu pojazdów, ale jeśli nie będzie miał takiej potrzeby, to nie będzie to konieczne.

Komentarze