Supervised Coaching Masterclass®

Kategoria: Szkolenia › Rozwj osobisty › Doskonalenie umiejtnoci

Supervised Coaching Masterclass® to zaawansowany program nadzoru i kontroli przygotowany specjalnie dla profesjonalistów związanych z coachingiem osobistym, executive cochingiem i coachingiem zespołowym oraz wszystkich zainteresowanych coachingiem.


Organizator:

Logo Noble Manhattan Coaching Polska

Noble Manhattan Coaching Polska

ul. Panieńska 9
03-704 Warszawa
tel. +48 22 768 20 22

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: do negocjacji

Cena: do negocjacji

Miejsce wydarzenia:

Sienna 73

Warszawa


Cel szkolenia

W trakcie każdego dnia szkoleniowego, uczestnicy określają indywidualny cel, związany z prowadzeniem sesji coachingowej, nad którym będą pracować. Przykładowe zagadnienia, które są doskonalone w trakcie pracy warsztatowej, to np.:

- lepsze zadawanie pytań otwartych,
- doskonalenie się w wykorzystaniu intuicji w procesie coachingu,
- poprawa umiejętności słuchania osoby coachowanej,
- praca nad odpowiednią strukturą modeli i narzędzi coachingowych,
- lepsze budowanie relacji coachingowej,
- sprawność prowadzenia sesji coachingowej w określonym czasie,
i wiele innych

Program szkolenia

Przez większą część dnia warsztatu, odbywają się 20 minutowe sesje coachingowe, podczas których osoba przyjmująca rolę coacha, prowadzi coaching. Ważne jest skupienie się na doskonaleniu wybranej przez uczestnika umiejętności, czego świadomi są pozostali uczestnicy i prowadzący coach supervisor. Po zakończeniu sesji prowadzona jest moderowana dyskusja, w trakcie której osoba pełniąca rolę coacha otrzymuje informację zwrotną od każdego z uczestników grupy Masterclass oraz coacha supervisora. Proces nauki następuje zarówno w przypadku osoby występującej jako coach, coachee, jak i osób obserwujących sesję. Proces powtarzany jest przy udziale poszczególnych uczestników grupy Masterclass, w oparciu o ich indywidualne cele.
W drugiej części dnia, uczestnicy dzielą się na grupy 3-osobowe i mają nadane role: coach, coachee i obserwator. W grupach prowadzą 20-30 minutowe sesje coachingowe pod nadzorem coacha supervisora. Zapewnia to każdemu z uczestników warsztatu, poza obserwacją i rolą klienta, możliwość przeprowadzenia sesji coachingowej w roli coacha i otrzymania informacji zwrotnej.
Jedna godzina w ciągu dnia może zostać poświęcona na dyskusję związaną ze wskazanym przez uczestników, interesującym tematem natury etycznej.

Dodaj ofertę

Więcej informacji

Dla wszystkich tych, którzy nie przeszli jeszcze podstawowych certyfikowanych kursów dla coachów, ale być może są już w jakiś sposób zaangażowani w inne szkolenia coachingowe, kurs Masterclass staje się niezwykłym polem do rozwinięcia nabytych umiejętności oraz poznania narzędzi i technik niezbędnych w prowadzeniu skutecznego coachingu.

Uczestnicy warsztatów stają się lepszymi coachami!

Supervised Coaching Masterclass® odbywają się co miesiąc. Najbliższy warsztat już 17 marca. Zapraszamy!