Coaching Fundamentals Certificate®

Kategoria: Szkolenia › Rozwj osobisty › Umiejtnoci menaderskie

Podstawowy, certyfikowany kurs, adresowany dla osób zainteresowanych ścieżką coachingu indywidualnego jak i korporacyjnego. Program obejmuje niezbędne podstawy do wykorzystywania umiejętności coachingowych oraz do stania się certyfikowanym Coachem


Organizator:

Logo Noble Manhattan Coaching Polska

Noble Manhattan Coaching Polska

ul. Panieńska 9
03-704 Warszawa
tel. +48 22 768 20 22

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: do negocjacji

Cena: 3290 zł

Miejsce wydarzenia:

HOTEL SPA

Mazury


Cel szkolenia

Program stanowi niezbędne minimum edukacyjne dla osób potrzebujących ogólnej wiedzy coachingowej. Umożliwia rozpoczęcie pracy w roli niezaleźnego coacha na rynku. Menadżera odpowiadającego za coaching w firmie, czy też wewnątrz organizacji.

Coaching Fundamentals Certificate® jest również początkiem drogi nabywania pełnej wiedzy coachingowej podczas kolejnych etapów ścieżki rozwoju coacha – Practitioner Coach Diploma® , Certificate in Workplace Coaching® i wyżej.

Program szkolenia

* 3-dniowe szkolenie warsztatowe prowadzone przez akredytowanych trenerów i coachów Noble Manhattan Coaching (wersja stacjonarna):
– cztery filary coachingu
– umiejętność słuchania w coachingu
– umiejętność zadawania pytań w coachingu
– model coachingowy TGROW
– wartości
– coaching w organizacjach

* 3 indywidualne sesje mentorskie, będące weryfikacją nabytych umiejętności

* możliwość dodatkowych 3 dni warsztatowych w ramach specjalnego pakietu Supervised Coaching Masterclass® (Mistrzowskich Warsztatów Coachingowych z Superwizją®) stworzonego z myślą o kursie CFC®

Dodaj ofertę

Więcej informacji

Coaching Fundamentals Certificate® umożliwia uczestnikom zdobycie międzynarodowej certyfikacji, przyznawaną przez następujące organizacje:

- Noble Manhattan Coaching – poziom Certified Coach (CertNMC)
- Institute of Leadership & Management (ILM) – ILM (poziom 3)
- International Institute of Coaching (IIC) – poziomy Accredited Practitioner Coach lub Certified at Work Coach


Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny system rabatowy dla osób indywidualnych i firm. Ukończenie kursu Coaching Fundamentals Certificate® umożliwia udział w kursie Practitioner Coach Diploma® po cenie pomniejszonej o wysokość opłaty za CFC® i z indywidualnie dopasowanym programem.
Kurs dostępny w formule otwartej, w języku polskim lub angielskim. Umożliwiamy również podjęcie kursu w formie distance learning.