VOUCHER na Szkolenia Otwarte

Kategoria: Szkolenia › Pozostae


Organizator:

Logo PERSPECTA

PERSPECTA

Ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 746 38 41

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: do negocjacji

Cena: do negocjacji

Miejsce wydarzenia:

Gdańsk


Program szkolenia


VOUCHER na Szkolenia Otwarte
Chcesz sprawić bliskim praktyczny i nowoczesny prezent? Kup VOUCHER na szkolenia otwarte.
FAQ
 Co to jest Voucher? Voucher to karta podarunkowa, uprawniająca do uczestnictwa w szkoleniach otwartych.
 Czy każdy może kupić Voucher? Voucher może zostać wykupiony zarówno przez firmę jak i osobę indywidualną.
 Jak wygląda proces realizacji zamówienia? Wypełniasz formularz zamówienia. Podajesz wartość Vouchera oraz dane, wysyłasz e mailem lub faxem. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonujesz płatności. Wpłata na konto jest równoznaczna z przesłaniem Vouchera na wskazany przez Ciebie adres.
 Ile kosztuje Voucher? Kwota jaką zamierzasz przeznaczyć na Voucher zależy od Ciebie. Ceny szkoleń znajdziesz w zakładce Szkolenia Otwarte.
 Do kogo zostanie wysłany Voucher? Voucher zostanie wysłany do Ciebie bądź osoby, którą wskażesz w formularzu zamówienia.
 Do czego uprawnia Voucher? Voucher uprawnia do uczestnictwa w szkoleniach otwartych. Posiadacz Vouchera może dokonać wyboru pomiędzy realizowanymi szkoleniami mieszczącymi się w kwocie Vouchera.
 Czy Voucher ma termin ważności? Tak. Voucher ma termin ważności 3 miesiące od daty zakupu. W tym czasie właściciel Vouchera powinien przesłać wiadomość na adres: biuro@perspecta.pl podając kod Vouchera oraz preferowane szkolenia. Szkolenia mogą zostać wybrane spośród wszystkich, również tych odbywających się po terminie ważności Vouchera. Liczba miejsc w każdym ze szkoleń jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 Otrzymałem Voucher. Co dalej? Jako właściciel Vouchera prześlij wiadomość na adres: biuro@perspecta.pl podając kod Vouchera oraz preferowane szkolenia. Wybierz spośród szkoleń, mieszczących się w kwocie Vouchera. Jeśli Twój Voucher opiewa na niższą kwotę, aniżeli interesujące Cię szkolenie – skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość dopłaty. Termin ważności Vouchera to 3 miesiące od daty jego zakupu. Szkolenia mogą zostać wybrane spośród wszystkich, również tych odbywających się po terminie ważności Vouchera. Liczba miejsc w każdym ze szkoleń jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
1. Wypełnij formularz wpisując dowolną kwotę wartości Vouchera oraz dane.
2. Wyślij formularz poprzez e mail lub fax. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia.
3. Dokonaj płatności. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymasz potwierdzenie.
4. Voucher zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres.
Kontakt z nami:
PERSPECTA, Pomorskie Centrum Biznesu
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel.: 58 746-38-41
e-mail.: biuro@perspecta.pl
www.perspecta.pl

Dodaj ofertę