Kupię spółkę z o.o.

Kupię spółkę z o.o."Kupię spółkę z o.o.!" "Potrzebna spółka z o.o. od zaraz!" "Chcę kupić gotową spółkę z o.o.!" - To tylko niektóre ze zdań wykrzykiwanych przez poszukujących dla siebie własnej spółki z o.o.. Proces sprzedaży oraz kupna spółek jest w obecnym czasie bardzo popularny, bo przynosi korzyści zarówno kupującym jak i sprzedającym.

Marzy ci się prowadzenie własnej działalności, która będzie przynosić Ci bardzo duże dochody? Nie chcesz długo czekać na jej rozpoczęcie? Chcesz mieć ją już teraz, zaraz?

Zamieść w internecie ogłoszenie „Kupię spółkę z o.o.” bądź zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi ofertami sprzedaży spółek na różnych stronach internetowych! Na pewno znajdziesz dla siebie coś, co będzie Ci odpowiadało.Proces założenia spółki jest długi, może trwać nawet 6-8 tygodni, a przynosi identyczne korzyści jak jej zakup.

Gotowe spółki z o.o. mają już wpłacony kapitał zakładowy, więc następna sprawa załatwiona. Nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także i pieniądze! Ponadto ominie Cię wizyta w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), gdzie czekając na wniosek o wpis do rejestru musiałbyś spędzić nawet 7 dni! Do tego, oprócz KRS, gotowa spółka ma już NIP, REGON, VAT, a nawet VAT-UE.

Czy rozpoczynając własną działalność gospodarczą chcesz jak najwięcej zarobić? Oczywiście, że tak! Więc już dziś przejrzyj wszystkie dostępne oferty spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i dowiedz się jak najwięcej na ich temat.

czytaj dalej

reklama

Jeśli chodzi o kupno spółki z o.o. znajdziesz dużo więcej zalet niż wad. Obecnie jest mnóstwo zadowolonych właścicieli, którzy nie chcą sprzedać swojej spółki, może kiedyś ty też takim właśnie właścicielem będziesz?

Nie chcesz prowadzić działalności jako jedyny właściciel? Chcesz podzielić swoje obowiązki ze swoim wspólnikiem? Nic trudnego! Już teraz porozmawiaj ze swoimi przyjaciółmi, bliskimi czy też znajomymi, na pewno wśród nich znajdzie się ktoś, kto podobnie jak ty marzy o prowadzeniu własnego biznesu! Przedstaw mu zalety zakupu gotowej spółki z o.o.! Niech wie, że robisz wszystko, abyście wspólnie zyskali jak najwięcej! Wśród swoich argumentów o zaletach zakupu możesz ująć m.in. to, że teraz prawie niemożliwe jest natrafienie na zadłużoną spółkę z o.o. Dawniej można było o tym słyszeć, ale obecnie tego problemu już nie ma na polskim rynku gospodarczym. Nie ma się co zastanawiać. Należy możliwie jak najwcześniej przygotować sobie swoje własne ogłoszenie, a w nim informację „Kupię spółkę z o.o.” i czekać na odpowiedzi. Na pewno będzie ich mnóstwo. Zależy Ci na czasie? Sam poszukaj informacji na różnych stronach internetowych. Właścicielem spółki możesz stać się nawet 1 dzień po zakupie. Nie ma co zwlekać! Jeżeli mamy do wyboru rejestrację spółki z o.o. bądź jej gotowy zakup to wiemy doskonale co mamy robić!

Autor artykułu
Kancelaria DGP to sztab ludzi z długoletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w zakładaniu oraz sprzedaży spółek z o.o., a także doradztwie gospodarczym i prawnym.

Komentarze