Nie bój się korzystać z mikropożyczek

Nie bój się korzystać z mikropożyczek

Komu z nas nie zdarzyło się, że pieniądze z wypłaty rozeszły się nie wiadomo dokąd? Nawet osoby mądrze zarządzające swoim budżetem borykają się od czasu do czasu z problemami typ: zalane mieszkanie, zepsuty samochód, awaria pralki czy też konieczność wydania większej sumy na prezent. Bardzo często akurat w chwili, gdy konto świeci pustkami, pojawiają się najatrakcyjniejsze okazje - znajomi proponują wspólny wyjazd po okazyjnej cenie, sprzęt RTV o którym myśleliśmy już od jakiegoś czasu jest właśnie na promocji, nowy tablet znacznie pomógłby nam w pracy...

Niestety, wszystkie te okoliczności wymagają bardzo szybkiej reakcji, a przede wszystkim - posiadania awaryjnej gotówki, którą trudno jest odłożyć posiadając rodzinę, stałe zobowiązania, a także radząc sobie z nagłymi przypadkami. Na szczęście remedium na to jest proste - wystarczy wejść na portal internetowy, jak na przykład Pożyczkomat, i zapoznać się z przedstawioną tam bogatą ofertą mikropożyczek, które można bez problemu zaciągnąć przez internet, bez niepotrzebnych i długotrwałych formalności, podając jedynie swoje podstawowe dane oraz weryfikując numer konta bankowego. Zdając sobie sprawę z faktu, że w wielu sytuacjach czas odgrywa kluczową rolę, na decyzję zwykle nie trzeba czekać długo a pożyczkę otrzymuje się przelewem na konto nawet w ciągu kilkunastu minut.

czytaj dalej

reklama

W zależności od potrzeb czy oczekiwań klienta jej spłatę można rozłożyć na dogodne raty, jednakże bardzo wiele osób decyduje się na oddanie pożyczonej kwoty tuż po terminie najbliższej wypłaty lub w momencie uzyskania płynności finansowej - jest to proste rozwiązanie, które nie obciąża naszych myśli zobowiązaniami, natomiast pozwala cieszyć się ze spontanicznie spełnionych marzeń od razu. Budowanie pozytywnej historii kredytowej odgrywa także dużą rolę w przypadku chęci zaciągnięcia poważniejszego kredytu, na przykład hipotecznego.

Komentarze