Jak to zrobić, aby zarobić? Program Partnerski Money2Money

Jak to zrobić, aby zarobić? Program Partnerski Money2MoneyNie raz zastanawiamy się, jak dorobić do niewystarczająco wysokiej pensji lub co można by robić, aby zacząć pracować na własny rachunek. Niekiedy nie mamy pomysłów, środków na rozpoczęcie nowego biznesu. Program Partnerski Money2Money wychodzi nam naprzeciw i oferuje ciekawy sposób na zarabianie, które jest proste i dla wszystkich oraz nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Money2Money – partner w zarabianiu

Jeżeli chcesz powiększyć swoje zarobki lub poszukujesz pomysłu na stabilny, ciekawy biznes, masz ukończone 18 lat i pełno zapału, ale brak Ci doświadczenia, to program Money2Money jest właśnie dla Ciebie. Pogram M2M daje możliwość zarabiania na dwóch płaszczyznach, dla tych co działają lub chcą działać w sieci – Program Wydawca M2M, a także dla tych co wolą działania i pracę, która polega na kontaktach z ludźmi, czyli zarabianie poprzez polecanie bezpośrednie – Program Agent M2M. Jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do programu i staniesz się partnerem Money2Money, możesz liczyć na fachowe wsparcie oraz przejrzyste i proste zasady rozliczania. Program oferuje stałą ekspercką opiekę dedykowanego specjalisty od samego momentu rejestracji, unikalne narzędzia, specjalne programy edukacyjne, a także służy pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Zapewnia również szeroką gamę produktów i usług, znanych i rozpoznawanych instytucji ubezpieczeniowych i finansowych, tj.

czytaj dalej

reklama

Link4, mBank, Aliorbank, Expander i wiele innych.

Program partnerski działa już na polskim rynku od 10 lat i jest jednym z najdłużej istniejących programów tego typu. W tym czasie Money2Money wypłacił swoim Partnerom ponad 16.000.000 zł prowizji, a rekordowa jednorazowa wypłata miesięczna dla jednego z Partnerów wyniosła ponad 140.000 zł. Właścicielem M2M jest największe internetowe medium biznesowe Money.pl.

Trzeba także zaznaczyć, że udział w programie jest w pełni bezpłatny. Użytkownik nie ponosi kosztów za rejestrację, obsługę oraz za rezygnację i nie jest obciążony żadnymi zobowiązaniami finansowymi i lojalnościowymi.

Możliwości zarabiania z M2M

Z Money2Money zarabia się na dwa sposoby. Pierwszy polega na bezpośrednim oferowaniu produktów i usług, np. znajomym, czy klientom, przy okazji różnego rodzaju spotkań. Oparto go o zasady marketingu szeptanego. Polecany jest szczególnie agentom ubezpieczeniowym, agentom nieruchomości, doradcom finansowym, którzy przy okazji wykonywanej pracy mogą wzbogacić swoją ofertę o produkty komplementarne i zarobić więcej. Stworzono go także z myślą o przedsiębiorcach posiadających stacjonarne placówki handlowe i mających bezpośredni kontakt z klientem oraz studentach i osobach chcących dorobić albo otworzyć własną działalność opartą na polecaniu produktów finansowych. Działając jako Agent otrzymuje się prowizję od sprzedanego produktu, a także prowizję od każdej sprzedaży do klienta, którego zgodę na przetwarzanie danych dostarczyło się do MarketMoney.

Drugi sposób zarabiania polega na promowaniu własnej witryny internetowej, poprzez którą realizuje się sprzedaż produktów i usług. Ten system polecany jest przede wszystkim tym, którzy chcą zarabiać on-line, tj. właścicielom serwisów www, posiadaczom for i blogów internetowych, a także osobom które dopiero chcą rozpocząć tego rodzaju działalność. Ich zadanie polega na reklamowaniu swojej strony w katalogach, mediach społecznościowych, wyszukiwarkach, itp. Na stronie tej umieszcza się linki do wniosków na produkty z oferty Money2Money, a prowizję otrzymuje się od każdego sprzedanego w ten sposób produktu. Za pośrednictwem własnych stron można także promować wnioski MarketMoney i uzyskiwać zgody klienta na przetwarzanie jego danych, wówczas otrzymuje się prowizję od każdej sprzedaży do danego klienta.

Wspólnym krokiem zarabiania na oby dwóch ścieżkach jest tzw. dochód pasywny, polegający na budowaniu struktur. W ten sposób tworzy się sieć partnerów, których przychód ze sprzedaży produktów ma wpływ na wzrost naszych dochodów, gdyż otrzymujemy od 10 do 20 % prowizji od ich prowizji.

Jak widać zarabianie z Money2Money jest nieskomplikowane i przynosi wiele korzyści finansowych takich jak: wysokie prowizje, dodatkowe prowizje i bonusy za szczególne zaangażowanie, dużą liczbę poleceń itp. Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do programu, wejdź na stronę www.money2money.com.pl, dowiedz się więcej i zarabiaj. Proste, prawda?

Komentarze