Termy Uniejów - tu połączysz życie zawodowe z przyjemnością

Termy Uniejów - tu połączysz życie zawodowe z przyjemnościąTermy Uniejów od początku swego istnienia nie chciały ograniczać się do świadczenia usług związanych z kompleksem termalno-basenowym. Owszem, to one stanowią centrum rozrywki i rekreacji w regionie. Ale ich celem było też wynieść konferencje i wyjazdy integracyjne na inny poziom, nadać spotkaniom biznesowym, czy naukowym nowy wymiar. A to wszystko po to, aby wyszły poza sztywne ramy i były odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby i pragnienia uczestników. Dlatego tu organizowane są wyjątkowe konferencje i imprezy firmowe. Warszawa i Łódź to miasta, które coraz częściej korzystają z takiej możliwości.

Doskonały dojazd 

Miejsce, gdzie organizowane są konferencje, to nie tylko doskonale wyposażone sale konferencyjne. Łódź czy inne polskie miasta oczekują też doskonałego dojazdu. I Uniejów im to zapewnia. Z różnych stron prowadzi tu droga A2. Dzięki tak doskonałemu połączeniu, dojazd z Łodzi zajmuje tu około 50 minut, a Warszawy czy Poznania - 1,5 godziny. I naprawdę warto wsiąść w samochód i przebyć tę trasę, aby dotrzeć do miejsca, gdzie wszystko wygląda inaczej i inaczej funkcjonuje.

Nowoczesność wpleciona w historyczny klimat

Połączenie nowoczesności z historią i tradycją wyróżnia każdą salę przystosowaną do przygotowania konferencji.

czytaj dalej

reklama

To nie jest po prostu nowocześnie wyposażona sala konferencyjna, Warszawa którymi jest wypełniona. Tu każda sala ma w sobie nutę wyjątkowości. Choćby ze względu na fakt, że znajdują się one w zabytkowych obiektach, jak Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, czy Kasztel Rycerski. Sale te zaaranżowane w stylu z epoki z jakiej pochodzą są jednocześnie wyposażone technicznie i audiowizualnie. Przestronne, pełne światła, dzięki odpowiedniemu ustawieniu okien, zapewniają pełen komfort uczestnikom. 

Konferencje te małe i te duże

Konferencje, jeśli chodzi o ilość uczestników bywają różne. Dlatego wynajem sali jest zawsze dostosowany do klienta. Zarówno na konferencje małe, jak i znacznie większe Uniejów jest doskonale przygotowany. Są tu zarówno duże sale, przystosowane do obsługi nawet 200 osób przy teatralnym ustawieniu krzeseł, jak i sale kameralne, w tym Sala Hrabiego Aleksandra, czy Sala Białej Damy. W salach tych organizowany jest także poczęstunek dla uczestników konferencji podczas przerw. Można na chwilę odpocząć, wymienić się poglądami z innymi uczestnikami, napić pysznej kawy i przekąsić coś, co będzie ucztą dla podniebienia.

A po konferencji?

Można korzystać z wszystkich atrakcji miejsca, w tym w organizowanych pokazach walk rycerskich, teatrze ognia, czy uciechach plebejskich. 

Więcej informacji na www.konferencje-uniejow.pl/sale-konferencyjne

Komentarze