Pożyczka internetowa dla nowoczesnych klientów - szybko, prosto i bezpiecznie

Pożyczka internetowa dla nowoczesnych klientów - szybko, prosto i bezpiecznieZnany w wielu krajach serwis pożyczkowy Wonga rozpoczął swoją działalność w 2007 roku jako innowacyjny startup. Celem jego założycieli było stworzenie nowoczesnej platformy pożyczkowej udzielającej pożyczek krótkoterminowych w jak najkrótszym czasie i w jak najbardziej zautomatyzowany sposób.

Wonga w Wielkiej Brytanii

Serwis powstał w Wielkiej Brytanii, gdzie od 2007 roku udzielił już ponad 7 milionów pożyczek krótkoterminowych. Dynamiczny rozwój firmy na Wyspach spowodował, że serwis zaczął się rozwijać i założył swoje oddziały również w innych krajach. Obecnie Wonga jest obecny w kilku krajach na 3 kontynentach, w tym również w Polsce.

Wonga w Polsce

Choć serwis wszedł na polski rynek pożyczkowy dopiero w kwietniu 2013 roku, już zdążył zdobyć grupę lojalnych klientów. Wonga wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych wyjątkową szybkością i dokładnością działania. Decyzja o pożyczce następuje już po kilku minutach, a pieniądze trafiają do wypłacalnych klientów terminowo spłacających swoje zobowiązania.

Nowocześni klienci

Klientowi XXI wieku zależy przede wszystkim na szybkości uzyskania pożyczki i przejrzystych zasadach, na których ją bierze. Umowa pożyczkowa musi zawierać wszystkie informacje na temat opłat, być jasno napisana i nie mieć nic do ukrycia. Wonga zawdzięcza swój sukces wśród polskich klientów transparentności swojego działania i bezpośredniej komunikacji .

czytaj dalej

reklama

Klienci serwisu Wonga

Według statystyk prowadzonych przez serwis, klient Wonga to młoda osoba w wieku 25-34 lata, stanu wolnego, prowadząca jednoosobowe gospodarstwo domowe. Pożyczkobiorca Wonga zna się na nowych technologiach; ma również możliwość skorzystania z innych form pożyczania pieniędzy.

Pożyczka z Wonga a inne sposoby na pożyczenie pieniędzy

Klienci Wonga mogą wybrać również inne formy pożyczania pieniędzy, jak karta kredytowa, kredyt gotówkowy z banku, limit na bieżącym rachunku lub tradycyjna pożyczka krótkoterminowa. Decydują się jednak na pożyczkę z serwisu Wonga. A to dlatego, że jest szybka i prosta w obsłudze, jej zaciągnięcie nie wymaga dodatkowej wiedzy finansowej, a samo zobowiązanie trwa krótko.

Zobacz też --> Wybieram Wonga

Małe kwoty pożyczek i krótkie okresy pożyczania

Statystyczny pożyczkobiorca Wonga pożycza średnio 683 zł (dane na 2014 rok) na 42 dni. Klienci biorą pożyczki z różnych powodów – część klientów korzysta z niej, bo opłaca w ten sposób swoje bieżące wydatki, część pożyczkobiorców wykorzystuje pożyczkę na realizację osobistych planów (np. wyjazd wakacyjny) lub wydaje pieniądze na zakup najpotrzebniejszych sprzętów.

Pożyczka a karta kredytowa

Ponad połowa klientów Wonga może skorzystać z kredytu na karcie kredytowej, jednak zamiast karty wybiera pożyczkę krótkoterminową. W porównaniu z kartą kredytową, pożyczka jest łatwym produktem finansowym, który nie wymaga od klientów skomplikowanej wiedzy finansowej. Karta kredytowa, nawet jeśli dużo wygodniejsza od pożyczki (możesz skorzystać z niej w każdej chwili), to zobowiązanie długoterminowe, wymagające znajomości jej działania. Nawet nowocześni klienci nie mają czasu, żeby z niej korzystać i pilnować terminów spłaty. Pożyczka z Wonga stanowi dla karty doskonałą alternatywę.

Pierwsza pożyczka tylko za 10 zł

Wonga wychodzi naprzeciw swoim klientom i udziela pierwszej pożyczki w specjalnej cenie. Pożyczka do 750 zł na okres maksymalnie 60 dni kosztuje Cię tylko 10 zł. Płacisz prowizję w wysokości 10 zł za wypłacenie Ci pożyczki przez serwis. Bez względu na okres, na jaki weźmiesz pożyczkę.

Nowoczesny klient oczekuje, że pożyczkę dostanie w jak najkrótszym czasie. Jeśli Wonga może zapewnić pożyczkobiorcy pieniądze na koncie już po 5 minutach od wypełnienia wniosku, zostawia w tyle swoją konkurencję. Klient nie chce teraz czekać nawet 15 czy 30 minut na dodatkowe środki. 

Komentarze