Roll up - skuteczna i mało kosztowna reklama wizualna

Roll up - skuteczna i mało kosztowna reklama wizualnaJeśli zależy Ci na stosunkowo niedrogiej i skutecznej reklamie, to warto, byś wziął pod uwagę tylko takie rozwiązania, dzięki którym można dotrzeć do dużej ilości osób. Możliwość szybkiej i łatwej wymiany aktualnej grafiki oraz wygoda przy transporcie - oto cechy systemu reklamowego roll up, który warty jest zainteresowania każdego przedsiębiorcy. Zwłaszcza, jeśli nie masz środków na to, by zafundować sobie dużą kampanię reklamową w mediach.

Czym wyróżniają się roll upy na tle innych systemów reklamowych?
Nowoczesna reklama powinna wyróżniać się elegancją i pomysłowością - właśnie taki jest  roll up. Jak podkreśla initi.pl, roll up to efektowny design i intrygujący wygląd, co sprawia, że stał się formą reklamy tolerowaną także przez osoby, które nie lubią nachalności, kojarzoną z  niektórymi systemami reklamowymi.

Przedsiębiorca korzystający z roll upu może w atrakcyjny sposób przedstawić swoją firmę, nie narzucając się potencjalnemu klientowi. Czytelna i w przemyślany sposób zaprojektowana grafika zamknięta w lekkiej i poręcznej kasecie, może być umieszczana w różnych miejscach - w siedzibie firmy lub przed budynkiem, a także na targach, w których firma bierze udział lub w salach konferencyjnych w trakcie różnych zjazdów czy szkoleń. Roll up chętnie też jest wykorzystywany podczas ważnych wystaw, zwłaszcza, jeśli ich estetyka jest na szczególnie wysokim poziomie.

czytaj dalej

reklama

 

Skuteczność i oszczędność dla firmy
Roll up pozwala potencjalnemu klientowi firmy zapamiętać najważniejsze informacje dotyczące przedsiębiorstwa, umożliwia też zapamiętanie danych potrzebnych do ewentualnego kontaktu z jego pracownikami. Warto pamiętać o tym, że im ciekawsza grafika, tym większa szansa na to, że potencjalny klient zdecyduje się na zakup produktów firmy lub na skorzystanie z jej usług. Roll up to forma reklamy, którą można wykorzystać wielokrotnie - pozwala więc zaoszczędzić koszty w trakcie kolejnych kampanii reklamowych.

Prosta konstrukcja
Roll up jest bardzo prostą konstrukcją, co nie nie przeszkadza w tym, by umożliwiał naprawdę nowoczesną prezentację firmy. Produkt ten składa się ze specjalnej kasety z systemem rolującym, a także z listwy zaciskowej oraz masztu. Nie może się oczywiście obejść bez wydruku. Dzięki temu, że aluminiowe części roll upu są trwałe i odporne na uszkodzenia, mogą być używane wielokrotnie. Natomiast system rolujący umożliwia złożenie systemu tak, by był poręczny i nie sprawiał problemu podczas transportu. Biorąc pod uwagę niewielką cenę roll upów, ich estetykę oraz to, że mogą one dotrzeć do dużej ilości odbiorców, zalicza się je do najbardziej popularnych obecnie form reklamy wizualnej.

Komentarze