GRUPA SET

GRUPA SET logo

ul. Jankowskiego 13/3
45-269 Olsztyn

e-mail: biuro@grupaset.pl
www: www.grupaset.pl
tel: +48 501 170 360 lub +48 501 105 371

Kilka słów o firmie

Jesteśmy prywatną, polską firmą szkoleniową, której misją jest stwarzanie możliwości do rozwoju naszym Klientom poprzez dostarczanie im efektywnych rozwiązań szkoleniowych. Dążymy do tego, aby dla naszych Klientów, czy pracowników naszych Klientów, szkolenia, projekty szkoleniowe, czy projekty rozwojowe które prowadzimy były nie tylko koniecznością, ale przede wszystkim nauką i jednocześnie przyjemnością.

Projekty rozwojowe realizowane przez Grupę SET® oparte są o autorską metodologię szkoleniową, zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu trenerskim jej twórców – Metodologię SET®.

Każdy projekt, niezależnie od tego, czy jest długotrwałym procesem rozwojowym inicjującym zmiany w organizacji, czy też
dotyczy jednorazowych form szkoleniowych, jest osadzony na tych samych fundamentach – Modelu SET®. Oznacza to,
że stosujemy standardy pracy z grupą, które powodują otwarcie na nowe doświadczenia, przy jednoczesnym pozostawianiu przestrzeni dla uczestników szkoleń; przestrzeni, która pozwala im na refleksję i wyciąganie wniosków.

Procesy rozwojowe projektujemy w porozumieniu z Klientem tak, aby spełnić maksimum jego oczekiwań. Jeśli coś jest niemożliwe
do zrealizowania, to informujemy o tym. Stawiamy na otwartą komunikację i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych tylko po to,
aby efektownie sprzedać projekt.

Członkowie naszego zespołu współpracują ze sobą od 2003 roku. Wszyscy są praktykami w biznesie z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach senior menedżerów, menedżerów i specjalistów w działach sprzedaży, zasobów ludzkich i szkoleń. Doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących korporacjach na rynku polskimi i międzynarodowym.

Jesteśmy elastyczni, podejmujemy nowe wyzwania bez względu na miejsce realizacji projektu. Działamy na terenie całej Polski.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±