Centrum Edukacji i Biznesu

Centrum Edukacji i Biznesu logo

ul. Mehoffera 70D / 10
03-131 Warszawa

e-mail: szkolenia@ceib.com.pl
www: www.ceib.com.pl
tel: 22 243-33-27

Kilka słów o firmie

Centrum Edukacji i Biznesu jest firmą działającą na terenie całego kraju z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się wspieraniem rozwoju i wizerunku firm w Polsce. Zapewniamy 12- letnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych, eventów oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Dzięki synergii działań uzyskanej w oparciu o wszystkie nasze usługi realizujemy najbardziej ambitne cele stawiane nam w obszarach doskonalenia zawodowego i tworzenia ścieżek rozwoju umiejętności biznesowych całych organizacji. Od kilku lat w ramach outsourcingu realizujemy działania związane z organizacją i obsługą spotkań. Wspieramy także firmy w realizacji wybranych procesów biznesowych.

Doradztwo i Szkolenia to jeden z pierwszych obszarów działań naszego Centrum. Organizujemy szkolenia warsztatowe dla różnych przedstawicieli biznesu, w tym także przedstawicieli Ochrony Zdrowia i Hotelarstwa. Dział szkoleń CE&B tworzą trenerzy-praktycy, którzy od wielu lat prowadzą szkolenia biznesowe dla najbardziej wymagających Klientów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, uważnie realizując każdy etap szkolenia, począwszy od analizy branży klienta i potrzeb szkoleniowych, poprzez dobór koncepcji, przebieg warsztatu, kończąc na procesie ewaluacji.

Kolejnym obszarem naszych działań jest organizacja i obsługa konferencji biznesowych, wyjazdów integracyjnych, eventów oraz imprez masowych. Współpracujemy z mediami i odpowiednimi organizacjami oraz specjalistami i artystami wielu dziedzin. Bliskie relacje jak również wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwala nam stworzyć niepowtarzalne scenariusze imprez, uwzględniając budżet i oczekiwania Klientów. CE&B Events oprócz imprez zewnętrznych realizuje własne produkcje z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT, które zdobyły uznanie wielu menadżerów.

Organizując różnego rodzaju wydarzenia został utworzony zespół zajmujący się obsługą logistyczną wydarzeń oraz procesów biznesowych firm. Klienci mają możliwość korzystania w dowolnym czasie z outsourcingu wybranych procesów, często pojedynczych usług, jak obsługa kancelaryjna, obsługa telefoniczna, realizacja usług hotelowych i cateringowych, obsługa transportowa, współpraca z firmami zewnętrznymi czy outsourcing zakupowy. Nasz zespół cechuje wyjątkowa dbałość o dostarczanie Państwu spójnych i kompleksowych rozwiązań na każdym etapie realizacji procesu.

Wszystkie działania CE&B mają na celu kreowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firm. Czujemy się odpowiedzialni za dobór strategii, koncepcji i rozwiązań najwyższej jakości, które przyczynią się do realizacji wyznaczonych celów i przyniosą firmie pożądany sukces finansowy, oparty na zaufaniu i zadowoleniu ze strony klientów oraz partnerów biznesowych.

Zapraszamy do korzystania z usług CE&B