StuGO.pl

StuGO.pl logo

ul.Miodowa 26 / 1.17
Kraków

e-mail: tomek.tryczynski@stugo.pl
www: stugo.pl
tel: 790 419 245

Kilka słów o firmie

Listopad 2009 roku. Pogodna noc. Jedna z knajp na krakowskim Rynku. W takiej scenerii zrodziła się idea. Idea aby wspierać młodych ludzi i pomagać im w podejmowaniu życiowych wyborów. Często niełatwych, ale niesamowicie istotnych dla ich przyszłości.

Dlatego gdy mówimy o StuGO to przede wszystkim mówimy o idei. O inicjatywie ludzi aktywnych, przedsiębiorczych, chcących dzielić się ze światem tym co już poznali i czego się nauczyli. StuGO to projekt skierowany do ludzi młodych. Tych, którzy pragną rozwijać i wciąż ulepszać siebie, świadomie budując największy z biznesów – swoje własne życie.

Niezależnie od tego, czy wybrałeś już swoją drogę, czy dopiero szukasz najlepszej ścieżki – dobrze trafiłeś! Znajdziesz u nas sprawdzoną i przetestowaną wiedzę, którą możesz wykorzystać w praktyce od razu. Stawiamy na użyteczność! Jesteśmy pomostem do kariery, w związku z tym pod naszymi skrzydłami i z naszym wsparciem możesz rozwijać swoje autorskie projekty szkoleniowe.

Wierzymy, że każdy z nas ma w sobie wszystko, co jest mu potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Czasem potrzebujemy jedynie drobnej wskazówki, latarni morskiej, która wskaże nam kierunek. Dlatego w Twojej drodze do celu wspieramy Cię COACHINGIEM. Wierzymy, że wiedza i ciągłe uczenie się nowego jest wytrychem do każdego sukcesu, dlatego oferujemy Ci WARSZTATY i SZKOLENIA w różnorodnej formie i o różnorodnej treści, a także WSPARCIE w postaci darmowej wiedzy i dużo, dużo więcej.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±