IT Support Group Sp. z o.o.

IT Support Group Sp. z o.o. logo

Pl. Inwalidów 10
01-552 Warszawa

e-mail: mpr@itsg.com.pl
www: http://itsg.com.pl
tel: 22 322 84 51 lub 22 322 84 55

Kilka słów o firmie

IT Support Group to innowacyjna, działająca na rynku polskim firma typu software house, która dostarcza najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora instytucji finansowych, farmacji, telekomunikacji i mediów.

Oferujemy:

Systemy IT

Opracowujemy i wdrażamy kompleksowe systemy informatyczne dzięki którym nasi Klienci osiągają wymierną poprawę wyników biznesowych usprawniając pracę i zmniejszając koszty. Każdy stworzony przez nas system jest dopasowany do specyfiki i potrzeb Klienta.

Technologie mobilne

Produkujemy aplikacje natywne oraz systemy mobilne oparte o html5. Jesteśmy na bieżąco z rozwijającymi się rynkiem mobilnym - stosujemy najnowsze technologie i tworzymy rozwiązania przyjazne użytkownikom aplikacji.

Business Intelligence

Pomagamy naszym Klientom analizować dane oraz tworzyć systemy raportowe dostarczające kompleksowych informacji na temat przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania dostarczają Klientom twardych danych i wspierają zarządzanie.

Doradztwo

Doradzamy naszym Klientom w zakresie wymagań biznesowych, technicznych, audytów bezpieczeństwa. Nasza unikalna wartość tkwi w bogatym doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i consultingowej.

W obecnej chwili nie ma w bazie aktywnych szkoleń. Zobacz Pełn± ofertę szkoleniow±