Nasi specjaliści - eksperci

Przeczytaj informacje o autorach artykułów na portalu www.biznes-desk.pl. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych współpracowników i ekspertów z zakresu coaching'u, zarządzania zasobami ludzkimi.

Maciej Sasin

Olga Karwowska

Olga Karwowska - absolwentka dziennikarstwa, studentka Stosunków Międzynarodowych oraz Logistyki. Praktykant w CreativeMedia. Wizerunek-doradztwo-szkolenia. Obszary zainteresowan: marketing, PR, social media, szeroko rozumiany rozwój osobisty, wszelkie aspekty prowadzenia biznesu międzynarodowego.

Opublikowane teksty:

Maciej Sasin

Anna Krawulska-Ptaszyńska

Psycholog, trener i konsultant. Wieloletni wykładowca uniwersytecki. Jako teoretyk i praktyk zajmuje się psychologią małych grup społecznych (ze szczególnym uwzględnieniem zajęć typu team-building). Posiada certyfikaty: TA 101 w zakresie Analizy Transakcyjnej (wydany przez European Association for Transactional Analysis) oraz Programatora w zakresie Neurolingwistycznego Programowania (wydany przez belgijski Institut Ressources PNL). Terapeuta - od sześciu lat jest członkiem zespołu poznańskiego Ośrodka Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION.

Posiada doświadczenia w pracy z:
  • menedżerami różnych szczebli z zakresu doskonalenia kompetencji w obszarze zarządzania i budowania zespołów
  • organizacjami i zespołami pracowników w obszarze rozwijania umiejętności współpracy i komunikacji
  • lekarzami w zakresie nawiązywania kontaktu z pacjentem i budowania relacji terapeutycznej
  • pracownikami działów obsługi klienta w obszarze komunikacji i prowadzenia negocjacji.

Opublikowane teksty:

Maciej Sasin

Maciej Sasin

trener, coach, konsultant ds. szkoleń

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu. Praktyk NLP, ukończył kurs analizy transakcyjnej, zakończony testem 101. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym. Autor wielu programów szkoleniowych. Przeprowadził około 500 dni szkoleniowych dla ponad 2000 uczestników. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją interpersonalną, sprzedażą, obsługą klienta i rozwojem kompetencji kierowniczych. Prywatnie pasjonuje się swoją pracą, a ponadto jest miłośnikiem malarstwa, jazzu nowoczesnego i dobrej książki. Biegacz.

Opublikowane teksty:

Robert Izdebski

Robert Izdebski

Robert Izdebski jest certyfikowanym Cochem ICC, Architektem Korporacyjnym i trenerem grupowym.

Buduje długoterminowe strategię rozwoju IT, których istotą jest zmiana podejścia informatyki do biznesu i odwrotnie. Jako lider i mentor uczestniczy w realizacji projektów o wielomilionowym budżecie.

Jest twórcą cyklu zmiany: 3 Przemiany, w którym uczestnicy za pomocą eksperymentów behawioralnych, narzędzi coachingowych, procedur NLP i indywidualnych sesji coachingowych, przemieniają się w bohatera, który w danym momencie ich życia jest niezbędny do rozwiązania ich biznesowych problemów.

Prowadzi blok poświęcony rozwiązywaniu problemów w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Interpersonalnego w Krakowie.

Opublikowane teksty:

Maurycy Seweryn

Maurycy Seweryn - Wykładowca "Komunikacji interpersonalnej" w WSH w Radomiu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona KoĽmińskiego. Absolwent Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej oraz Studium Stosunków Międzynarodowych IPB. Ukończył Szkołę Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana.

Doświadczenie w PR i marketingu zdobywa od 1995. Przez 4 lata był rzecznikiem prasowym Polskiego Związku Działkowców, a następnie dyrektorem ds. PR w Towarzystwie Inicjatyw Społecznych "TROSKA".

Prowadził biuro prasowe Kandydata na Prezydenta Warszawy - Marka Borowskiego . Przeprowadził wiele kampanii wizerunkowych i PR, w tym kilkadziesiąt w ramach samorządu terytorialnego. Ma doświadczenie w PR instytucji publicznych. Współpracował z biurem prasowym MSWiA i pracował w Centrum Informacyjnym Rządu. W latach 2006-2008 pełnił funkcję wiceburmistrza Dzielnicy Ochota w Warszawie. Trzykrotnie wygrał wybory samorządowe. Ma na swoim koncie ponad 2000 publikacji prasowych.

Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations. Prowadzi szkolenia w zakresie Public Relations i Public Affairs oraz marketingu politycznego.

Opublikowane teksty:

Katarzyna Zych

Absolwentka socjologii i studiów podyplomowych z zakresu Public Relations. Młodszy specjalista ds PR w Agencji Interaktywnej HOLIK.pl. Praktyk w dziedzinie media relations oraz social media.

Adres kontaktowy: katarzyna.zych@holik.pl

Opublikowane teksty:

Iwona Grzeszek-Dolińska

Ekspert dress code'u i etykiety biznesowej, konsultant redakcyjny Gazety Wyborczej, Rzeczypospolitej i The Times (Wieczór Wrocławia), trener-wykładowca w licznych firmach doradczo-szkoleniowych, społeczny wykładowca w Liceum Sióstr Urszulanek, nie tylko teoretyk. Praktyk kierujący kilkoma projektami wdrożeniowymi w zakresie P&I Relations (dla Tesamed sp. z o.o., Hisense Ltd Israel, PUP Kaltex Kraków, Univex S.A. Kraków, BBreath Israel).

Twórczyni autorskich programów szkoleniowych "Tworzenie profesjonalnego wyglądu zgodnie z podstawami Public Relations", "Public & Internal Relations czyli Pozytywny wizerunek i polityka informacyjna", "Autoprezentacja", "Doskonałe techniki handlowe", "Tworzenie profesjonalnego wizerunku". Prowadzi obecnie szkolenia dla urzędników Powiatowych Urzędów Pracy oraz osób w nich zarejestrowanych.

  • komunikacji werbalnej i pozawerbalnej zwłaszcza pod kątem rozmów handlowych, reklamacji, prezentacji towarów i ofert
  • savoir vivre'u, etykiety biznesowej, autoprezentacji
  • zagadnień dress code
  • zagadnień public relations (komunikacji społecznej)
  • zagadnień kontaktów interpersonalnych w sferze zawodowej (podstawy psychologii pracy) oraz autorskie metody autorelaksacji

Opublikowane teksty:

Karolina Karkosińska

Karolina Karkosińska LMI Coach

e-mail: karolina.karkosinska@mdp-mdp.pl

Opublikowane teksty:

Urszula Holik

Junior PR Specialist

VanguardPR - Grupa Adweb
http://vanguardpr.pl
http://Grupa-Adweb.pl

Aneta Kopera

Artykuł pochodzi z magazynu Business Coaching, więcej artykułów można przeczytać na stronie: http://businesscoachingmag.pl/download

Iwona Demidowicz

Artykuł pochodzi z magazynu Business Coaching, więcej artykułów można przeczytać na stronie: http://businesscoachingmag.pl/download