Inkubator Przedsiębiorczości Alter Lublin

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 20-824
Miasto: Lublin
Ulica: ALWarszawska 102
Województwo: Lubelskie
Typ obiektu: Obiekt szkoleniowy

Kontakt

Tel: 815326206
Fax: 815326206
E-mail: biuro@orylion.pl
WWW: www.alter.info.pl

Opis obiektu

Obiekt mieści się przy al. Warszawskiej 102
w Lublinie. Jest to trasa wyjazdowa w kierunku Warszawy , w odległości 6km od ścisłego centrum miasta Lublin-14 minut. Budynek nowy oddany do użytku w 2015 roku.

Sale konferencyjne

Posiadamy 2 sale szkoleniowo-konferencyjne, które mogą być aranżowane w dowolny sposób. Mobilna dźwiękochłonna ściana pomiędzy salami umożliwia połączenie sal w jedną duża salę konferencyjną. Sale idealnie nadają się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i negocjacji.
-Sale są klimatyzowane, posiadają rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, wyposażone są w projektory multimedialne, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony, ekrany, flipczarty oraz sieć wi-fi z dostępem do szybkiego Internetu.
-Sale posiadają innowacyjny system sterowania umożliwiający m.in. jednym kliknięciem uruchomienie projektora, opuszczenie ekranu, dostosowania oświetlenia i właściwe ustawienie rolet.
-Wyposażamy salę w komputery przenośne posiadające specjalistyczne oprogramowanie.

Opis pokoi

Oferujemy nowoczesne, komfortowo urządzone pomieszczenia biurowe, wyposażone w biurka, fotele oraz zamykane szafki. Naszym celem jest zgromadzenie pod jednym dachem firm oferujących wysokiej jakości produkty i usługi.

Usługi dodatkowe

-Doskonałe przygotowanie kadry i wsparcie logistyczne na każdym etapie organizacji eventu.
-Możliwość przesłania nam kurierem lub e-mailem materiałów szkoleniowych oraz wskazanie oczekiwań w zakresie obsługi szkolenia (np. wizualizacja zgodna z wymogami UE).
-Obsługa cateringowa: przerwy kawowe, obiady zarówno w wersji niskobudżetowej jak i premium.
-Dostęp do ksera, drukarki i skanera.
-Możliwość zlecenia nam rekrutacji uczestników na szkolenia.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Inkubator Przedsiębiorczości Alter" w miejscowości Lublin znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.