Osrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris w Krakowie Kraków

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 30-837
Miasto: Kraków
Ulica: Aleksandry 10
Województwo: Małopolskie
Typ obiektu: Hotel ***
Logo - Osrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris w Krakowie - Kraków

Kontakt

Tel: 012 657 44 44
Fax: 012 657 36 36
E-mail: krakow@exploris.pl
WWW: www.exploris.pl

Opis obiektu

OSW Exploris w Krakowie jest jednym z Osrodków należącym do TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o.
Usytuowany jest w południowej części Krakowa, blisko Wieliczki. Dogodny dojazd zapewnia bliskość obwodnicy Krakowa oraz wylotówki w strone Tarnowa. Obiekt dysponuje baza konferencyjna i noclegową z pelnym wyżywieniem.

Sale konferencyjne

OSW Exploris dysponuje 6 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z dostępem do Internetu i wideoprojektorami, 60 stanowiskami komputerowymi z oprogramowaniem wg zyczenia Klienta.

Opis pokoi

Oferujemy 15 pokoi 2-osobowych, 1 pokój 3-osobowy oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje wyposażone sa w łazienkę, telefon radio, TV, bezpłatny dostęp do internetu kablowy oraz Wi-Fi.

Usługi dodatkowe

Organizujemy zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce, imprezy komunijne oraz inne do 50 osób, konferencje i spotkania biznesowe.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Osrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris w Krakowie" w miejscowości Kraków znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.