HOTELE KAZIMIERZ Kraków

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 31-055
Miasto: Kraków
Ulica: Miodowa 16
Województwo: Małopolskie
Typ obiektu: Hotel ***
Logo - HOTELE KAZIMIERZ - Kraków

Kontakt

Tel: 012 433 97 95
Fax: 012 422 28 84
E-mail: rezerwacja@hk.com.pl
WWW: www.hk.com.pl

Opis obiektu

           Hotel Kazimierz (ul. Miodowa 16) oraz Hotel Kazimierz II (ul. Starowiślna 60), położone są w centrum dawnego miasta żydowskiego - dzielnicy Kazimierz.

Zabytkowe, odrestaurowane kamienice, w której znajdują się hotele, gwarantują kameralną atmosferę. Niepowtarzalny klimat Kazimierza przyciąga swoją tajemniczością i oryginalnością i nocnym życiem.

Sale konferencyjne

Wielofunkcyjny układ trzech klimatyzowanych sal w Hotelu Kazimierz oraz dwóch w Hotelu Kazimierz II pozwala na organizację konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Sale wyposażone są w podstawowy sprzęt szkoleniowy.

Opis pokoi

Do dyspozycji gości oddajemy łącznie 58 komfortowo wyposażonych pokoi. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem i toaletą, telefon,TV-Sat, radio...

Usługi dodatkowe

Hotele dysponują bezpłatną bagażownią oraz sejfem. Profesjonalna i dyskretna obsługa zapewni atrakcyjny pobyt oraz pomoże zorganizować wycieczki do najciekawszych miejsc Krakowa i okolic.


 


W pełni klimatyzowana restauracja w Hotelu Kazimierz dysponuje miejscami dla 170 osób, w Hotelu Kazimierz II dla 60. Oferujemy dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " HOTELE KAZIMIERZ" w miejscowości Kraków znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.