Centrum Konferencyjne Willa Decjusza Kraków

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 30-233
Miasto: Kraków
Ulica: ul. 28 lipca 1943 28a
Województwo: Małopolskie
Typ obiektu: Wyjątkowe miejsce

Kontakt

Tel: 508688516
Fax:
E-mail: centrum@willadecjusza.pl
WWW: http://willadecjusza.pl/

Opis obiektu

Centrum Konferencyjne Willa Decjusza to wyjątkowy renesansowy pałacyk, w którym zorganizować można konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, imprezy integracyjne i uroczyste przyjęcia. Stylowa oprawa zabytkowych sal stwarza komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i kompleksowej obsłudze imprez. Zadbamy o to, aby Państwa wydarzenie uzyskało odpowiednią oprawę. Renesansowa Willa Decjusza to miejsce wyjątkowe na skalę Polski i Europy, do którego zawsze warto wracać.

Sale konferencyjne

Oferujemy Państwu zabytkowe wnętrza, które pomieszczą łącznie ok. 200 osób. Pojemność poszczególnych komnat zależy od wybranego układu i waha się od 12 osób do 100. W podziemiach pałacyku znajduje się restauracja dbająca o obsługę wydarzeń w Willu Decjusza.

Opis pokoi

Oferujemy Państwu 10 miejsc noclegowych w pokojach w znajdującym się przy Willi, Domu Łaskiego. Są one niezwykle przydatne, kiedy konferencja lub bankiet przeciągną się do późniejszych godzin niż zakładano.

Usługi dodatkowe

Zespół Willi Decjusza to grupa osób, która dołoży wszelkich starań aby Państwa wydarzenie było niezapomniane. Dotyczy to nie tylko obsługi wydarzenia, ale i przygotowań do niego - zwłaszcza, kiedy nasi klienci są spoza Krakowa.

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Centrum Konferencyjne Willa Decjusza" w miejscowości Kraków znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.