Grand Hotel Rzeszów Rzeszów

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 35-060
Miasto: Rzeszów
Ulica: Dymnickiego 1a
Województwo: Podkarpackie
Typ obiektu: Hotel ****
Logo - Grand Hotel Rzeszów - Rzeszów

Kontakt

Tel: 017 250 00 00
Fax: 017 250 00 01
E-mail: info@grand-hotel.pl
WWW: www.grand-hotel.pl

Opis obiektu


Grand Hotel Rzeszów usytuowany jest w samym centrum prężnie rozwijającej się stolicy Podkarpacia, Rzeszowie. Architektura zewnętrzna Hotelu, wyznaczona została przez porządek wynikający z naszej lokalizacji tj. Starówki Rzeszowa. Natomiast wnętrza Hotelu, to wyszukane, nowoczesne rozwiązania - niepowtarzalność.

Sale konferencyjne


Z myślą o seminariach biznesowych przygotowaliśmy nowoczesne zaplecze konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów, koktajli, czy spotkań z ważnymi klientami. Składają się na nie dwie klimatyzowane sale konferencyjne – dla 35 i 60 osób.

Posiadamy również bardzo przytulny apartament. Doskonale sprawdzi się w roli pokoju spotkań biznesowych bądź rozmów kwalifikacyjnych.

Opis pokoi


Grand Hotel Rzeszów dysponuje 41 pokojami:
Posiadamy 24 pokoje standardowe, 1 pokój przystosowany dla osób
niepełnosprawnych, 6 pokoi DeLux, 3 Studio Loft, 5 pokoi typu Studio, 2
Apartamenty.

Każdy z naszych pokoi został zaaranżowany w inny sposób tym samym nie posiadamy dwóch takich samych pokoi. Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz było hasło: ‘Twój Drugi Dom’. Przygotowane przez nas pokoje są bardzo różne od pokoi hotelowych występujących w dużych sieciach hotelarskich. Pokoje naszego Hotelu zostały urządzone i wyposażone podobnie jak luksusowe apartamenty mieszkalne. Królują miękkie wykładziny, żywe kwiaty, różnorodność barw, wyszukane oświetlenie.

Usługi dodatkowe


Pobyt w hotelu może uatrakcyjnić Państwu:
Amber Bar – niezwykłe miejsce o unikalnej atmosferze,
Cigar Room – miejsce gdzie można zapomnieć o świecie sącząc rewelacyjne wino i zatapiającc się w zapachu cygara,
Vinoteka – królestwo wina i dobrych szybkich przekąsek,
Restauracja Patio – bogactwo śródziemnomorskich smaków, zaczerpniętych z kuchni włoskiej, greckiej, węgierskiej czy hiszpańskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie,
Grand Club - fantastyczna okazja do bliższego poznania kolegów i koleżanek z firmy lub branży, sprzyja integracji uczestników szkoleń i pogłębianiu więzi. Klub nasz proponuje Państwu również możliwość organizacji bankietu przy stołach zastawionych wykwintnymi potrawami,
Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris. - dla osób, które wolą spokojniejsze formy wypoczynku i relaksu.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Grand Hotel Rzeszów" w miejscowości Rzeszów znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.