Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Skalny" Polańczyk

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 38-610
Miasto: Polańczyk
Ulica: Zdrojowa 11
Województwo: Podkarpackie
Typ obiektu: Obiekt szkoleniowy

Kontakt

Tel: 13469-20-27
Fax: 13469-20-29
E-mail: recepcja@oswskalny.pl; marketing@oswskalny.pl
WWW: www.oswskalny.pl

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy SKALNY Polańczyk – Bieszczady osadzony jest na skale pośród gór nad „Bieszczadzkim Morzem”. Wyjątkowe położenie ośrodka stwarza nieograniczone możliwości zorganizowania aktywnego wypoczynku.

Doświadczona kadra z pasją pomoże Ci zrealizować każdy nawet najbardziej śmiały pomysł na spędzenie wolnego czasu i realizację wakacyjnych marzeń.

Rozpocznij dzień odkrywając piesze lub rowerowe szlaki w Wysokich Bieszczadach zaś wieczorem wypłyń w rejs na pokładzie jachtu by podziwiać zachód słońca nad Jeziorem Solińskim.
Zimą wyrusz wprost z ośrodka tropem dzikiego zwierza na śnieżne safari skuterami.

Amatorzy narciarstwa mogą do woli szusować na pobliskich stokach, na których kolejki bywają wyłącznie po gorącą herbatę.

Sale konferencyjne

Dla klientów biznesowych zapewniamy salkę szkoleniową dla ok. 20 osób oraz salę konferencyjną dla ok. 120 osób. (sale wyposażone są w projektor multimedialny i flipchart, nagłośnienie).

Opis pokoi

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 180 miejsc w 9 apartamentach, w 17 komfortowych pokojach (typ premium 1,2,3 os.), w 24 wygodnych pokojach (typ standard plus 1,2,3 os.) oraz w 15 pokojach (typ standard 3,4 os.), wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT.
Większość pokoi posiada balkon a niektóre z nich przestronny taras ( od strony wschodniej z pięknym widokiem na Jezioro Solińskie ).
Apartament dwuosobowy

APARTAMENT 2-OSOBOWY
Do dyspozycji gości jest salon z balkonem oraz sypialnia z oknem dachowym. W salonie znajduje się rozkładana, dwuosobowa sofa, telewizor, lodówka i czajnik. Z balkonu roztacza się piękny widok na Jezioro Solińskie. Apartament mieści się na trzecim piętrze naszego ośrodka. Do dyspozycji gości jest oczywiście winda. W ośrodku jest 7 apartamentów (2 z widokiem na jezioro).

POKÓJ PREMIUM
Pokoje PREMIUM zlokalizowane są w nowej części ośrodka. Na wyposażeniu pokoi są nowe meble oraz telewizory LCD. Pokoje PREMIUM występują w konfiguracjach jedno, dwu i trzyosobowych (rozkładana sofa). We wszystkich pokojach są balkony (w większości z widokiem na jezioro).

STANDARD PLUS
Pokoje STANDARD PLUS występują w konfiguracjach jedno, dwu i trzyosobowych. Na wyposażeniu pokoi jest telewizor, czajnik, nowe meble. We wszystkich pokojach są balkony (w większości z widokiem na jezioro). Z pokoi STANDARD PLUS zlokalizowanych na parterze jest wyjście na duży taras. Rozwiązanie to jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

POKÓJ STANDARD
Pokoje STANDARD występują w konfiguracjach trzy i czteroosobowych. Pokoje STANDARD to idealna opcja dla grup młodzieżowych (zielone szkoły, kolonie, zimowiska etc.). We wszystkich pokojach jest TV, łazienka i balkon.

Usługi dodatkowe

Posiadamy bogatą ofertę dla klientów biznesowych.

Zorganizujemy dla Państwa szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe lub imprezę integracyjną.

Imprezy organizujemy przy współpracy w Agencją Turystyczną BIESZCZADY ADVENTURE.

Zachęcamy do zapoznania się z programami imprez na stronie www.krainawilka.pl

Zorganizuj Szkolenie bez nudy w OSW Skalny.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Skalny"" w miejscowości Polańczyk znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.