Hotel Opera*** Sopot

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 81-829
Miasto: Sopot
Ulica: Moniuszki 10
Województwo: Pomorskie
Typ obiektu: Hotel ***
Logo - Hotel Opera*** - Sopot

Kontakt

Tel: +48 58 555 56 00
Fax: +48 58 555 56 01
E-mail: hotel@hotelopera.pl
WWW: www.hotelopera.pl

Opis obiektu

Hotel Opera Antiaging & SPA usytuowany jest w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Odległość od słynnego deptaka Monte Cassino to zaledwie 200 m., a od plaży i Sopockiego Molo 500 m. Idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia, rozmowy kwalifikacyjnej czy imprezy integracyjnej

Sale konferencyjne

Zapewniamy dwie sale na 45 i 80 osób wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Proponujemy przerwy kawowe oraz urozmaicone wyżywienie w zależności od zamówienia, komponowane przez Szefa Kuchni - Michała Kuncewicza, łączące w sobie wyrafinowany kunszt kuchni francuskiej, lekkość włoskiej i bogactwo kuchni polskiej

Opis pokoi

Na naszych gości czekają elegancko wyposażone 23 pokoje jedno- oraz dwuosobowe, w tym 3 pokoje de lux oraz apartament, o łącznej ilości 45 miejsc. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, TV, lodówka, sejf oraz łącze internetowe.

Usługi dodatkowe


Centrum Antiaging&Spa. W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów bazujących na najnowocześniejszych technologiach i wielofunkcyjnych urządzeniach.

Relaks po długiej podroży zapewni hotelowe centrum SPA, do dyspozycji gości sauna sucha i parowa, jacuzzi, masaże.

Smaczne posiłki w restauracji oraz napoje i drinki pomogą odpocząć po trudnym dniu w pubie „Lord Jim” przy partyjce bilarda.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Hotel Opera***" w miejscowości Sopot znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.