Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowo-Żeglarskie Galion Gdańsk

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 80-642
Miasto: Gdańsk
Ulica: Stogi 20
Województwo: Pomorskie
Typ obiektu: Obiekt szkoleniowy
Logo - Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowo-Żeglarskie Galion - Gdańsk

Kontakt

Tel: (058) 324 81 00, 0 519 166 307
Fax: (058) 304 18 56
E-mail: recepcja@hotelgalion.pl
WWW: www.hotelgalion.pl

Opis obiektu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego AZS. Malowniczo położony w Górkach Zachodnich przy ujściu Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody „Ptasi Raj” dysponuje 170 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie.
Doskonała lokalizacja (ok. 11 km do centrum Gdańska), z łatwym dostępem do licznych atrakcji Trójmiasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego pospiechu sprawia, iż obiekt stanowi idealne miejsce do wypoczynku oraz zorganizowania spotkania biznesowego, konferencji, imprezy integracyjnej czy okolicznościowej.

Sale konferencyjne

Centrum dysponuje dwoma salami konferencyjnymi (pow. 80 m² i 42 m²) umożliwiającymi przeprowadzenie szkoleń, konferencji i narad. Zapewnimy Państwu profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych pakietów konferencyjnych.

Opis pokoi

Centrum GALION to nowoczesny i funkcjonalny obiekt oferujący swoim Gościom 100 miejsc noclegowych w 47 komfortowych pokojach standardowo wyposażonych w TV, telefon, przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Połowa pokoi posiada balkony.

Usługi dodatkowe

Zapraszamy do restauracja Galion serwującej cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników dobrej kuchni, dania regionalne oparte w dużej mierze na świeżych rybach prosto z kutrów rybackich. Z tarasu i przeszkolonej części restauracji można obserwować przepływające jachty i tętniące w marinie życie.
Marina AZS COSA to największą w tej części wybrzeża morską przystań jachtowa, skąd można wypłynąć drogami śródlądowymi na Jeziorak lub poprzez Zatokę Gdańską na Morze Bałtyckie. Organizujemy regaty żeglarskie, morskie wyprawy wędkarskie, trening Nordic Walking, rejsy spacerowe, imprezy plenerowe i tematyczne. Do dyspozycji Gości korty, boiska wielofunkcyjne, centrum fitness.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowo-Żeglarskie Galion" w miejscowości Gdańsk znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.