Villa Aqua Sopot

» Szczegóły obiektu

Adres:

Kod: 81-713
Miasto: Sopot
Ulica: Zamkowa Góra 35
Województwo: Pomorskie
Typ obiektu: Hotel **
Logo - Villa Aqua - Sopot

Kontakt

Tel: 058 522 44 00
Fax: 058 522 44 05
E-mail: marketing@villaaqua.pl
WWW: www.villaaqua.pl

Opis obiektu

Zapraszamy Państwa do Hotelu Villa Aqua usytuowanego w pobliżu centrum Sopotu w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu basenów Aquapark. Lokalizacja w pobliżu najważniejszych traktów komunikacyjnych oraz nieopodal piaszczystej plaży sprawia, iż jest to miejsce idealne dla osób podróżujących w interesach jak i Gości przyjeżdżających, by cieszyć się urokami nadmorskiego klimatu.
Villa Aqua oferuje wnętrza o ciepłym klimacie oraz wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie.
Na terenie hotelu znajduje się winda oraz parking podziemny.

Sale konferencyjne

Hotel oferuje nowocześnie urządzoną, klimatyzowaną salę konferencyjną z wyjściem na taras. Sala jest wielkości 60 m2. Do dyspozycji oddajemy pełne wyposażenie konferencyjne: ekran, flipchart, rzutnik multimedialny oraz rzutnik folii, mikrofon, wideo, dvd, telewizor. Na życzenie na sali przygotowywana jest przerwa kawowa oraz lunch biznesowy w naszej restauracji.

Opis pokoi

Na Gości czekają 53 pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami, wyposażone w telewizor LCD z programami telewizji satelitarnej oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Śniadanie serowane jest w postaci bardzo bogatego bufetu szwedzkiego, wysoko ocenianego przez Gości.

Usługi dodatkowe

Na terenie hotelu znajduje się restauracja. W jednej karcie nasi Goście znajdą 3 smaki: codzienny, wjątkowy oraz konnesera.
Organizujemy przyjęcia, bankiety firmowe oraz imprezy okolicznościowe.
Nasi Goście otrzymają od naszych Partnerów specjalne ceny. Naszymi partnerami są m.in. Aquapark Sopot, Kolibki Adventure Park, Golfpark, U7, Forum Men's Spa.

» Galeria

» Mapa dojazdu

Szczegółowe informacje o cenach, rezerwacjach oraz więcej informacji o obiekcie " Villa Aqua" w miejscowości Sopot znaleĽć można na oficjalnej stronie obiektu. Informacje zamieszczone na portalu mają charakter informacyjny.