Przelewy międzynarodowe dla firm

Przelewy międzynarodowe dla firmPrzelewy międzynarodowe jeszcze do niedawna były dość problematyczną procedurą. Niekorzystne kursy przewalutowania, wysokie prowizje banków i przede wszystkim czas - można było wieki czekać na przelew zagraniczny. Dziś na rynku usług finansowych funkcjonuje alternatywa dla tradycyjnych banków. Za pośrednictwem Internetu mamy dostęp do wielu firm specjalizujących się w pośrednictwie pieniędzy. Dzięki konkurencji przelewy międzynarodowe, szczególnie dla firm, odbywają się szybko i na korzystnych warunkach.

Przelewy międzynarodowe - kiedy się zaczęło?

Przez setki lat banki miały pełną wyłączność do świadczenia usług finansowych. Były mocnym gwarantem bezpieczeństwa i budziły zaufanie społeczne. Wszystko odmieniły kryzysy finansowe na świecie, które pozbawiły tysiące ludzi oszczędności, zawłaszczonych przez banki. Dopiero później wprowadzono liczne regulacje odnośnie odpowiedzialności za powierzone środki. Ludzie od niepamiętnych czasów podróżowali i potrzebowali wymieniać się środkami. Pierwszym globalnym bankiem zajmującym się pośrednictwem był niemiecki Bank Rozrachunków Międzynarodowych założony w 1930 roku, który świadczył usługi między różnymi państwami. Od tego czasu wiele się zmieniło, a dostęp do internetu wyniósł usługi finansowe na zupełnie inny poziom za sprawą firm pośredniczących. Dzisiaj nie potrzebujemy wychodzić z domu, aby wykonać przelew zagraniczny.

czytaj dalej

reklama

Szczególnie atrakcyjne jest to dla firm, które przelewają codziennie pieniądze na międzynarodowe konta. Tutaj liczy się szybkość i koszt usługi.

Internetowe przelewy międzynarodowe dla firm

Wybór pomiędzy tradycyjnym bankiem a internetową platformą jest prosty. Dla firm szczególnie atrakcyjną ofertę posiada strona https://www.easysend.pl/, zajmująca się szybkimi przelewami międzynarodowymi. Będąc za granicą i czekają na środki pieniężne, czas odgrywa znaczącą rolę. Banki przegrały to starcie, ponieważ nie potrafią działać sprawnie. Przelewy bankowe trwają od 2 dni do nawet tygodnia roboczego, wszystko w zależności od stawki, jaką zapłacimy z usługę, a koszty dochodzą nawet do kilkuset złoty. Firma chce szybciej, musi dużo zapłacić, bo nie ma jednej stawki. Easy Send oferuje przelewy międzynarodowe dla firm na negocjacyjnych warunkach.

Przelewy międzynarodowe dla firm w Easy Send

Przede wszystkim masz wybór: czy pieniądze trafią do odbiorców w ciągu zaledwie 10 minut, w ciągu mniej niż 24 godzin, czy najpóźniej na następny dzień. Koszty za realizację są atrakcyjne i wynoszą kilka funtów/euro. Samo zlecenie jest proste, odbywa się przez twoje konto i trwa kilka minut. Dodatkowo firmą zlecającą wiele przelewów możemy zaproponować indywidualne warunki i kursy wymiany korzystniejsze niż w banku. Profesjonalna obsługa udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, ale też daje możliwość na zlecenie przelewu telefonicznie czy przez e-mail.Przelewy międzynarodowe wykonujemy nas terenie całej Europy, w Polskich Złotych, Funtach, Euro, ale też we Frankach Szwajcarskich czy Forintach. Aktywnie współpracujemy z klientami biznesowymi, którzy chwalą nas za elastyczność i otwarte podejście do potrzeb. Kurs wymiany jest ustalany z dealerem walutowym. Dzięki dziesiątką klientów, którzy podzielili się swoimi opiniami, jesteśmy gwarantem szybkości i bezpieczeństwa.

Komentarze