Letnie Warsztaty Rozwoju Osobistego Dla Kobiet

Kategoria: Szkolenia › Pozostałe

Serdecznie zapraszamy Cię na wakacyjny wyjazd rozwoju osobistego dla kobiet pt. „Rozwiń skrzydła w środku lata ”
Zabierzemy Cię w pięciodniową podróż do wnętrza siebie, dzięki której odkryjesz na nowo siebie, swoje ciało. Staniesz się pewną siebie ko


Organizator:

Logo Centrum Nauki Języków Obcych i Szkoleń Fitzgerald

Centrum Nauki Języków Obcych i Szkoleń Fitzgerald

Starowiejska 1i/10
61-664 Poznań
tel.

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: do negocjacji

Cena: 950 zł

Miejsce wydarzenia:


Cel szkolenia

Warsztaty z zakresu komunikacji opartej na metodzie Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Podczas zajęć nauczymy się, jak doskonalić komunikacje ze swoimi dziećmi, partnerami, a także w życiu zawodowym być wyrozumiałym i odpowiedzialnym szefem. Nauczymy się w jaki sposób wyrażać swoje potrzeby i uczucia, aby nawiązać bliski kontakt z własnym wnętrzem, a także łatwiej zrozumieć i odczytywać potrzeby innych. Odnaleźć drogę do głębszych i bardziej satysfakcjonujących relacji zarówno z naszymi najbliższymi, jak i w kontaktach zawodowych.
Przećwiczymy także zachowania asertywne podczas warsztatu asertywnego wyrażania swoich potrzeb i uczuć .

Program szkolenia

Warsztaty ,,Ja i moja siła”, ,,Ja i moje marzenie” pokażą jak odnaleźć i jak spełniać pasje i marzenia, tak by odkryć nową jakoś życia. Popracujesz nad swoim ciałem i ruchem by świadomie spotkać się ze swoją kobiecością i czerpać z niej radość .
Prowadząca : Alicja Kożuchowska
Warsztaty twórczego wyrażania siebie odkryją w Tobie artystkę, przeniosą do krainy wyobraźni gdzie słowem wyrazisz swoje uczucia i pragnienia. Rozwiniesz swoją kreatywność tak cenioną w życiu zawodowym. Nauczysz się różnych technik journalingu (pisania dzienników).Poznasz znaczenie stawianych przez siebie celów za pomocą mandali słów.
Prowadząca : Inga Bielińska
Z nami spędzisz najpiękniejsze wakacje w swoim życiu, każdego wieczoru zapewniamy atrakcje oraz długie rozmowy w kobiecym kręgu abyś mogła się odprężyć i poczuć swobodnie.

Dodaj ofertę

Więcej informacji

Szkolenie odbędzie się w miejscu idealnym dla ludzi kochających piękno natury, czyste powietrze, lubiących spacery i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, otoczonym jeziorami, lasami, szlakami wędrownymi i rowerowymi.Możliwość zorganizowania biesiad przy ognisku, grillu lub przy domowym kominku. Dobra kuchnia, swojskie jedzenie.