Trening asertywności z wykorzystaniem elementów metody Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga, pt. „Sztuka mówienia „NIE” – trening asertywności”

Kategoria: Szkolenia › Rozwój osobisty › Doskonalenie umiejętności

O asertywności słyszał już chyba każdy! Część z nas często odczuwa presję – czy powinnam/powinienem być bardziej asertywna/asertywny… Ale cóż z tego kiedy mówienie „NIE” i dbanie o własny komfort, nie przychodzi nam łatwo? Cóż z tego, że słyszymy, że


Organizator:

Logo Centrum Nauki Języków Obcych i Szkoleń Fitzgerald

Centrum Nauki Języków Obcych i Szkoleń Fitzgerald

Starowiejska 1i/10
61-664 Poznań
tel.

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: do negocjacji

Cena: 450 zł

Miejsce wydarzenia:

Poznań


Cel szkolenia

O asertywności słyszał już chyba każdy! Część z nas często odczuwa presję – czy powinnam/powinienem być bardziej asertywna/asertywny… Ale cóż z tego kiedy mówienie „NIE” i dbanie o własny komfort, nie przychodzi nam łatwo? Cóż z tego, że słyszymy, że mamy prawo do „NIE”, kiedy wcale nie mamy takiego przekonania?

Jeśli chcesz odkryć inne oblicze asertywności, sprawdzić co nie pozwala Ci mówić „NIE” zapraszamy na szkolenie pt.:

„Asertywność – inne spojrzenie”

Inspiracją zajęć jest metoda

Porozumienia bez Przemocy

(ang. Nonviolent Communication ), opracowana przez Marshalla Rosenberga – jest to sposób porozumiewania się, który uczy jak wyrażać siebie i słuchać innych omijając wszelkie blokady komunikacyjne.

Cele szkolenia: - nauczyć się odmawiać nie raniąc innych - sprawdzić co nas powstrzymuje przed odmawianiem - nauczyć się wyrażać własne uczucia i potrzeby - zwiększyć pewności siebie

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby zwiększyć swoją skuteczność przez zachowania asertywne oraz lepszą komunikację zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

Termin szkolenia:

9-10 czerwca 2012 roku

Sobota - 9 czerwca w godzinach od 9:00 do 17:00

Niedziela – 10 czerwca w godzinach od 9:00 do 15:00

Miejsce:

Centrum Terapii i Rozwoju COGITO

ul. Sienkiewicza 10/3 ( róg ulic Sienkiewicza i Asnyka), Poznań

Trenerzy prowadzący:

Magdalena Wegner

Właścicielka Wyspy Zmian; prowadzi warsztaty związane z rozwojem osobistym, zajmuje się coachingiem konfliktu i mediacjami. W swojej pracy opiera się przede wszystkim na Porozumieniu bez Przemocy. Ukończyła Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego Dojrzewalni Róż. Odbyła roczne szkolenie mediacji wg Porozumienia bez Przemocy oraz warsztaty teorii konfliktu, podstaw mediacji oraz mediacji sądowych i pozasądowych. Poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń i warsztatów.

Agnieszka Olszewska

Z wygody farmaceutka, z pasji trenerka, mediatorka i facylitatorka programu Essential Peacemaking W&M. Zafascynowana dziecięcą mądrością, komunikacją empatyczną i wynalazcami. Amatorka trikke, "Pracy" Byron Katie i odpowiedzi na pytanie jak żyć w chwili.

Opłata:

450zł*

płatność przelewem: nr konta: mBank:

22 1140 2004 0000 3902 4501 4930 (przelew z dopiskiem Fitzgerald – asertywność – inne spojrzenie)

*konieczność dokonania przedpłaty w wysokości min. 250 zł do dnia 2 czerwca 2012 roku (w przypadku nieobecności uczestnika na szkoleniu przedpłata nie ulega zwrotowi). Do dnia 8 czerwca prosimy o wpłacenie całej kwoty na podany powyżej numer konta.

Możliwość wpłaty na konto całej kwoty.

Prosimy o przyniesienie na szkolenie wydruku potwierdzenia przelewu.

Zapisu na szkolenie proszę dokonywać pod adresem:

biuro@fitzgerald.pl

Z dopiskiem

„szkolenie – asertywność – inne spojrzenie”

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkoleniu uzyskają Państwo pod numerem

501 069 114 lub 662 074 504.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

1. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w szkoleniu tylko za zgodą lub pod opieką rodziców, po uprzedniej konsultacji z organizatorem.

2. Osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego, a także które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w szkoleniu skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą.

3. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest dokonanie zapisu na wskazanym adresie mailowym oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 250 zł do dnia 02.06.2012roku.

4. W wypadku nieobecności na szkoleniu przedpłata nie podlega zwrotowi. Możliwe jest natomiast przekazanie zarezerwowanego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie organizacyjnym szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych, np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji szkolenia. W tej sytuacji uczestnik posiada prawo do zwrotu opłaty za szkolenie.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników szkolenia, zarówno w czasie jego trwania, jak i po jego zakończeniu.

7. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.

Dodaj ofertę