Warszawa. Szkolenie Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym-280h

Kategoria: Szkolenia › Rozwój osobisty › Doskonalenie umiejętności

Na Zmianę zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby, które planują podjąć działalność gospodarczą polegającą na opiece nad dziećmi do lat 3 w formie spółdzielni socjalnej oraz wszystkich zainteresowanych na szkolenie zawodowe „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. Zajęcia rozpoczną się 24 stycznia 2015 r. w Warszawie. Udział w nich jest płatny.


Organizator:

Na Zmianę

Aleja KEN 36a lok.132
02-797 Warszawa
tel. 505873662

strona o organizatorze »

Szczegóły:

Data: 2024-01-20

Cena: 1980 zł

Miejsce wydarzenia:

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36a/132

Warszawa


Cel szkolenia

- uzyskanie uprawnień do podjęcia pracy w powstających ostatnio placówkach zajmujących się opieką nad najmłodszymi -polepszenie Państwa sytuacji na rynku pracy, jeśli chcecie zająć się zawodowo opieką nad dziećmi jako niania.

Program szkolenia

1.Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki
2. Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa
3. Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka
4. Kompetencje opiekuna dziecka, w tym: zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej takiej jak żłobek i klub dziecięcy
5. Praktyki zawodowe

Dodaj ofertę

Więcej informacji

Grupa otwarta. Zapisy trwają! Cena brutto 1980 zł , należy do niej doliczyć wartość podatku VAT Ilość godzin: 280 godzin dydaktycznych.Miejsce szkolenia: Warszawa. Możliwe rabaty!Rabat dla 2-3 osób: 5% rabatu Rabat dla studentów: 10% rabatu Rabat za płatność z góry: 5% Możliwość płatności w ratach. Rabaty nie łączą się! Ponad 50% uczestników znalazło pracę tuż po zakończeniu szkolenia!